м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар Бізнес підібрав сервіси для гнучкого формату роботи середнього та малого бізнесу

   10.12.2020

   У добірку сервісів на кожен день, що допомагають компаніям працювати незалежно від карантинних обмежень, увійшли найбільш зручні та вигідні пропозиції для зв’язку, комунікацій між працівниками та з клієнтами, автоматизації бізнес-процесів тощо.

   В умовах, коли велика кількість компаній стикається з необхідністю призупиняти роботу через карантинні обмеження, Київстар рекомендує максимально впроваджувати у бізнес-процеси діджитал-інструменти. Їхнє застосування дозволяє гнучко управляти форматом роботи компанії та її працівників, працювати з будь-якого місця, у зручний час та саме так, як потрібно певному бізнесу. Більшість таких інструментів мають в основі інтернет- і хмарні технології, а також сервіси на основі Big Data.

   «Ми розуміємо, з яким викликом стикаються зараз компанії середнього та малого бізнесу. І бачимо, як швидко змінюється світ навколо нас, — прокоментував Костянтин Вечір, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар. – Щоб продовжувати працювати за будь-яких умов, необхідно не лише дати інструменти для онлайн-роботи працівників, а й налаштувати комунікацію з партнерами та клієнтами так, щоб бути від них на відстані кліку в телефоні, адже це зараз — найкоротший шлях.  Якщо клієнт не може знайти вас в інтернеті чи повідомленнях на своєму мобільному – ваш бізнес програє конкурентам, які там є».

    

   Інструменти, які рекомендує використовувати Київстар Бізнес, задовільняють більшість поширених на сьогодні запитів компаній:

   • 1. Забезпечення працівників надійним зв`язком і доступом в інтернет.

   Рішення: оптимальні тарифні плани з розширеними можливостями для бізнесу.

   Переваги:

   • Максимально наповнені тарифні плани.
   • Включені хвилини для дзвінків по Україні на номери інших мобільних операторів, міські номери та за кордон.
   • Високошвидкісний мобільний інтернет, який можна використовувати як з основної, так і з додаткової SIM-карти.
   • Усі підключені номери належать компанії.
   • Контроль обсягу послуг, які використовують працівники компанії.
   • Вигідні акційні пропозиції — для нових бізнес-клієнтів знижка 50% на перші півроку.

    

   • 2. Автоматизація роботи та бізнес-процесів всередині компанії.

   Рішення: Віртуальна Мобільна АТС, Microsoft Office 365, Star.Docs і Mobile ID, які дозволяють налаштувати онлайн та офлайн роботу контакт-центрів і відділів продажів, вести електронний документообіг та підписувати документи навіть зі смартфона, організувати віддалену роботу працівників.

   Переваги:

   • Віртуальна мобільна АТС – хмарний сервіс. Не потрібно купувати чи орендувати дороговартісне обладнання. «Розумна» телефонія: поєднання усіх мобільних та фіксованих номерів компанії в єдину корпоративну мережу, одночасний прийом і розподіл будь-якої кількості дзвінків, запис розмов, власне голосове меню IVR на мобільному номері, інтеграція з CRM.
   • Ліцензії Microsoft Office 365: 1 ТБ хмарного сховища, Word, Excel, PowerPoint, Exchange, Teams.
   • Заощадливий безпаперовий документообіг Star.Docs та підписання документів за допомогою кваліфікованого електронного підпису Mobile ID. Доступ до документів у будь-який час з будь-якого місця.

    

   • 3. Збільшення обсягу продажів і пошук нових клієнтів; комунікація з наявними клієнтами; інформування про товарні новинки, акції тощо.

   Рішення: таргетовані та тригерні розсилки Київстар, інтелектуальна платформа для самостійних розсилок Business Data Solution.

   Переваги:

   • Точна комунікація з потрібною цільовою аудиторію — застосування BigData-фільтрів на кшталт віку, статі, інтересів та ін.
   • Власноручне управління бюджетом промокампаній;
   • Розсилка повідомлень наявним клієнтам через Viber та SMS від власного альфа-імені компанії.

   Отримати консультацію та більше дізнатися про діджитал-інструменти для ефективної роботи середнього та малого бізнесу можна на сайті Київстар.

   Варто зауважити, що для всіх нових корпоративних клієнтів Київстар продовжує діяти акція «Бізнес-старт», яка передбачає вигідні умови користування бізнес-тарифами компанії: -50% на плату за вибраним тарифним планом протягом півроку з моменту підключення.  

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G для 25,8 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар понад 20 років працює в Україні і є компанією номер 1, найдорожчим брендом, найкращим роботодавцем і найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.