м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар дарує безлімітний інтернет

   31.01.2018

   Купуючи смартфон у Київстар абоненти отримають 3 місяці безлімітного мобільного інтернету. Акція діє з 1 лютого до 11 березня 2018 року для всіх абонентів Київстар.

   Отримати безлімітний інтернет на 90 днів можна на два номери Київстар: для вас та вашої половини або подарувати їх рідним чи друзям до весняних свят. Для цього необхідно придбати смартфон в одному із магазинів Київстар або в інтернет-магазині shop.kyivstar.ua вказавши два номери для підключення безліму. Умови акції розповсюджуються на всі смартфони незалежно від їх вартості. У тому числі й на смартфони з підтримкою 4G, які стали ще популярнішими напередодні впровадження четвертого покоління зв’язку в Україні.

   Ольга Смисльонова, Директор з роздрібного продажу Київстар: «В магазинах Київстар ми пропонуємо не лише вигідні ціни на сучасні смартфони, але й унікальні акції та бонуси на мобільний зв'язок та інтернет. Ми робимо спілкування для наших абонентів ще простішим та доступнішим».

   З детальними умовами акцій можна ознайомитися на сайті та у продавців магазинів. Купити сучасний смартфон з підтримкою 4G на вигідних умовах можна в одному з більш ніж 400 фірмових магазинів Київстар у 215 містах.

   Довідка про компанію

   Київстар - український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв'язку і передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, в тому числі 3G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів.

   Акціонери Київстар - міжнародна група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі NASDAQ, Нью-Йорк і Euronext, Амстердам.

   Київстар 20 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків і одним з найкращих роботодавців, а також соціально відповідальною компанією. За час роботи в Україні Київстар перерахувала в бюджет країни понад 52 млрд грн податків, а також інвестував в розвиток телекомунікацій понад 35 млрд грн.

   За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.

   Завантажити повні умови акції.