Новини і акції

Київстар допомагає розвивати смарт-транспорт у Вінниці

10.06.2020

Відтепер жителі Вінниці можуть поповнювати електронний проїзний – Муніципальну картку вінничанина - з балансу мобільного рахунку Київстар.

Послуга доступна всім абонентам передплаченої форми обслуговування Київстар за підтримки Вінницького Міської Ради.

Запуск послуги в Вінниці коментує Сергій Коптік, директор департаменту мобільних фінансових сервісів Київстар: «Пропонувати жителям Вінниці та гостям міста цифрові та інноваційні способи оплати проїзду в громадському транспорті ми почали ще рік тому. Тоді ми спільно з міськрадою Вінниці запустили послугу оплати проїзду в громадському транспорті міста за допомогою SMS. Послуга поповнення е-квитка за допомогою балансу мобільного рахунку - наступний крок у розвитку мобільних фінансових сервісів. Спільно з міськими муніципалітетами в рамках концепції «розумних» міст ми продовжимо розвивати культуру безготівкових оплат різних видів послуг, тому що це зручно та економить час».

Для того, щоб поповнити карту вінничанина з балансу мобільного рахунку Київстар, абоненту необхідно:

  • Зайти на платіжну сторінку на сайті Київстар або в мобільний додаток «Смарт-Гроші» (завантажити його можна з Play Market або App Store);
  • Ввести суму поповнення;
  • Ввести номер телефону, з якого буде списана плата за поповнення;
  • Дочекатися SMS з кодом для підтвердження поповнення;
  • Підтвердити оплату.

Всі деталі оформлення Муніципальної карти вінничанина можна знайти на сайті. Гості міста можуть придбати неперсоніфіковану транспортну картку в точках продажу біля зупинок.

«Безготівкова сплата за проїзд Муніципальною карткою вінничанина та  безконтактними банківськими картками – це нові можливості для пасажирів, їх комфортного користування муніципальним транспортом й розвитку Вінниці у напрямку Smart city, адже завдяки Муніципальний картці в подальшому людина зможе користуватись додатковими сервісами, - говорить директор КП «Вінницякартсервіс» Катерина Бабіна. – Впровадження у Вінниці безготівкової системи оплати проїзду – це ще один важливий крок в напрямку модернізації й осучаснення транспортної системи міста».

Загальна міська карта вінничанина - це персоніфікована карта, яка забезпечує можливість проїзду в муніципальному транспорті жителям і гостям міста.

Послуга «СМАРТ-ГРОШІ» надається на базі електронних грошей Національної платіжної системи «ПРОСТIP» у партнерстві з АТ «АЛЬФА-БАНК».

 

Довідка про Київстар:

Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією. Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.