м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар допоміг Національній поліції розшукати 406 дітей

   25.05.2020

   Щорічно 25 травня у всьому світі відзначають Міжнародний день зниклих безвісти дітей. Вже три роки Київстар співпрацює із Національною Поліцією та разом реалізує проект «Пошук дітей» - інформаційна SMS-розсилка, мета якої відшукати абонентів, що бачили зниклу дитину. За цей час мобільний оператор здійснив на запит поліції 406 SMS-розсилки по всій Україні. Повідомлення отримали понад 5,5 мільйонів абонентів Київстар, що перебували поряд із ймовірним місцем зникнення дитини.

   Ганна Захараш, директор із корпоративних зв’язків Київстар: «За три роки існування ініціативи «Пошук дітей» Київстар здійснив значну кількість SMS-розсилок у різних містах України за запитом Національної поліції України. Дякуємо всім небайдужим абонентам, які допомагають Національній поліції у пошуках зниклих дітей, адже саме згуртовані зусилля професіоналів та громади здатні повернути зниклу дитину додому якомога швидше».

   За даними поліції у 2019 році отримано 16 846 повідомлень щодо зниклих дітей, з них вдалося повернути додому 92,7% дітей. Також, правоохоронці розповідають про позитивний вплив карантину на зменшення кількості випадків зникнення дітей. Так за березень-квітень 2020 було отримано 1823 заяви про дітей, які загубилися. У 2019 р. цей показник становив на 25% більше, або 2282 заяви.

   «Коли дитина зникає, поліція докладає багато зусиль аби якомога швидше її знайти. Саме головне, щоб розшукувана дитина не потрапила в неприємну ситуацію або не стала жертвою злочину. В таких цілях ми використовуємо різні засоби та методи, щоб якомога швидше повернути дитину до батьків або соціальних закладів.  Таким вкрай необхідним та ефективним інструментом швидкої дії  є використання сервісів Київстар "Пошук дітей". В цьому проекті є важливим партнерство та комунікація з громадою, залучення до розшуку небайдужих громадян, адже їх участь дає можливість поліції якомога швидше знайти дитину. І в цьому є результат», - наголошує Лариса Зуб, полковник, керівник ювенальної превенції Національні поліції України.

   Абоненти, які хочуть допомагати Національній поліції у пошуку зниклих дітей і могли бути свідками таких інцидентів, отримують на свої мобільні телефони SMS-повідомлення які містять інформацію про дитину, обставини її зникнення, посилання на Facebook-сторінку Національної поліції з докладними даними та фотокарткою дитини, а також контакти, за якими можуть звертатися потенційні свідки. Приєднатись до ініціативи у своєму регіоні можна за посиланням https://kyivstar.ua/uk/about/responsibility/kidsearch.

   Нагадаємо, у серпні 2017 року Київстар і Національна поліція України підписали Меморандум про співпрацю у проекті «Пошук дітей». Ініціатива почала працювати у Києві з вересня 2017 року та протягом 2018 року до проекту долучились усі регіони України. З докладною інформацією про ініціативу можна ознайомитися на сайті kyivstar.ua/kidsearch та знайти корисні поради для батьків, якщо дитина загубилася у громадському місці або у транспорті.  

   Також з метою захисту дітей, Київстар розробив мобільний додаток Star Guard Family який дозволяє батькам контролювати переміщення дитини, доступ дітей до інтернету з мобільних пристроїв, убезпечити їх від неприйнятного контенту та потенційних загроз у мережі, а також захистити телефони від вірусів.

    

    

   Довідка про Київстар: 

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26,2 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, офіс в Нідерландах.  Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). 

   Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.   

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.netwww.kyivstar.ua.