м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар допоміг школярам достойно представити Україну на міжнародній конференції з точних наук

   01.03.2016

   У рамках своєї соціально-освітньої програми «Make Your Mark» («Зроби свій внесок») національний телеком-оператор Київстар підтримав участь української делегації у XX республіканському конкурсі (конференції) учнів, де були представлені роботи дослідницького характеру з астрономії, біології, інформатики, математики, фізики та хімії.

   Конкурс проходив 26-28 лютого 2016 року в Мінську за підтримки Білоруського державного університету. Для участі в очному етапі змагання були запрошені 159 доповідачів. З них семеро представляли Україну. Це — школярі з Одеси Єлизавета Близинська, Гордієнко Олексій, Федорова Юлія, сумчанин Андрій Безмен, Володимир Лавський з Кривого Рогу, Маргарита Слуцька — з міста Краматорськ. Керував і супроводжував делегацію доцент кафедри ІТ ОНАЗ ім. Попова Андрій Чепок.

   «Я завжди вважав, що майбутнє нашої країни в руках того покоління, яке зараз сидить за партами, тому надзвичайно важливо розгледіти та підтримати талановитих і працьовитих дітей, — каже Петро Воробієнко, ректор ОНАЗ ім. Попова, доктор технічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України.Навіть перебуваючи в різних країнах, діти та їхні батьки мають можливість бути в курсі ходу змагань завдяки національному оператору мобільного зв’язку Київстар, який цього року підтримав участь української делегації у міжнародній конференції».

   На ХХ Білоруській конференції українська команда показала один з кращих результатів змагань, завоювавши такі призові місця:

   I місце в категорії «Фізика» посів Андрій Безмен (м. Суми) — диплом першого ступеня і медаль; Два II-х місця в категорії «Біологія» за нашими дівчатами: Юлією Федоровою (м. Одеса) та Маргаритою Слуцькою (м. Краматорськ) — дипломи другого ступеня; III-є місце в категорії «Хімія» за Володимиром Лавським (м. Кривий Ріг) та III-є місце в категорії «Фізика» за Олексієм Гордієнко (м. Одеса) — дипломи третього ступеня.

   Наймолодша учасниця української команди Єлизавета Близинська, представляла роботу в категорії «Інформатика», була відзначена спеціальним дипломом.

   «У результаті цілеспрямованої і плідної роботи викладачів ОНАЗ ім. Попова і Одеського НВК № 49 за кілька останніх років у рамках Регіонального освітнього проекту „IT docentes Futurum“ (ITDF) вдалося вивести учнів школи на участь в інтелектуальних конкурсах міжнародного рівня. Такі результати можуть досягатися завдяки працьовитості та неймовірній самовіддачі учнів і вчителів. Ми з задоволенням підтримали поїздку нашої делегації на конкурс, адже освітні ініціативи — ключовий напрямок корпоративної соціальної відповідальності Київстар», говорить Юлія Дробишева, менеджер зі зв’язків із громадськістю Київстар.

   Довідка про загальнонаціональну соціально-освітню ініціативу «Make Your Mark» («Зроби свій внесок»)

   «Зроби свій внесок» — загальнонаціональна соціально-освітня ініціатива компанії «Київстар» у рамках глобальної програми «Make Your Mark», що реалізовується міжнародною групою VimpelCom. Проект орієнтований на підтримку талановитих школярів, студентів-програмістів, стартаперів та молодих підприємців, які прагнуть зробити свій внесок у розвиток України. Зокрема, ініціатива передбачає підтримку талановитих українців, які демонструють найкращі результати в точних дисциплінах (природничі науки і технології, включаючи інформаційні, інженерію, робототехніку та математику).