м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар і Microsoft Україна уклали стратегічне партнерство для розробки спільних технологічних рішень

   05.12.2019

   Київстар і Microsoft Україна підписали меморандум про взаєморозуміння для побудови стратегічного партнерства й розвитку проектів у сфері інтернету речей, аналітики даних, штучного інтелекту та хмарних рішень.

   Олександр Комаров, президент компанії Київстар, і Ян Пітер де Йонг, генеральний директор Мicrosoft Україна, визначили можливості об'єднання потужностей й експертизи обох компаній, які дозволять працювати спільно над створенням і розвитком майбутніх технологічних проектів і сприяти таким чином цифровій трансформації бізнесу в Україні.

   Олександр Комаров, президент Київстар, коментує: «Ми пишаємося тим, що Київстар пропонує своїм клієнтам новітні технології для реалізації їхніх майбутніх амбіцій. Ми раді працювати з Мicrosoft над комплексними клієнтськими проєктами, в основі яких лежать технології і можливості IoT, великі дані, штучний інтелект та хмарні обчислення. Це говорить про те, що ми впевнено проходимо намічений план трансформації від традиційного мобільного оператора до оператора діджитал-рішень».

   В рамках меморандуму про взаєморозуміння компанії домовилися:

   • спільно розробляти й просувати конвергентні корпоративні рішення в області IoТ, Big Data, AI та хмарних обчислень;
   • об'єднати потужності й можливості Київстар з провідними технологіями Microsoft, щоб запустити рішення на базі AI;
   • за погодженим планом спільно розробляти інноваційні рішення IoT на платформі Microsoft Azure, які будуть підкріплені аналізом даних, передовими технологіями мобільного зв'язку та обчислювальними можливостями.

   «Ми сподіваємося, що наші спільні плани прискорить процес цифрової трансформації українського бізнесу. Завдяки партнерству з Київстар цифрові технології і можливості Microsoft стануть доступними ще більшій кількості користувачів, а рішення будуть ще більш конкурентоспроможними і орієнтованими на клієнта», — доповнює Ян Пітер Де Йонг, генеральний директор Microsoft Україна.

    

   Юридична довідка:

   Текст новини містить прогностичні заяви. Заяви прогностичного характеру - це твердження, які не є історичними фактами і включають в себе заяви щодо очікувань від стратегічного партнерства і процесу цифрової трансформації продуктів і послуг. Для прогностичних заяв характерні ризики, невизначеність і припущення. У разі, якщо такі ризики і неоднозначні обставини матимуть місце або припущення виявляться невірними, то фактичні результати можуть істотно відрізнятися від тих, які були висловлені або маються на увазі в заявах і припущеннях. Заяви про перспективи в тексті новини були зроблені на дату складання меморандуму про взаєморозуміння, а саме 22 листопада 2019 року, і незалежно від обставин, які можуть статися в майбутньому, Київстар відмовляється від будь-яких зобов'язань по оновленню або спростуванню заяв про перспективи, зроблених на момент підписання документа, про який йде мова в новині цього документа.

   Довідка про компанію:

   Київстар — найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для близько 26,4 млн абонентів. Акціонери Київстар — міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком -инку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією. Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.

   Microsoft (Nasdaq "MSFT" @microsoft) Компанія забезпечує умови для цифрової трансформації в епоху «інтелектуальної хмари» та «інтелектуальних технологій. Місія компанії — надати можливість кожній людині та організації на планеті досягти більшого.