Новини і акції

Київстар – кращий роботодавець України

29.12.2017

Завдяки інноваційним підходам у роботі з персоналом, Київстар визнаний одним з найпривабливіших роботодавців України. Також компанія отримала спеціальну нагороду за проект внутрішньої корпоративної мережі «Київстар Workplace».

Київстар вже багато років поспіль відзначається експертами ринку праці, як один з найкращих роботодавців. Так в 2016 році Київстар увійшов до ТОП-10 роботодавців за версією консалтингової компанії EY, а в рейтингу ділового щотижневика «Фокус» був визнаний найбільш привабливим роботодавцем для молоді та студентів. Цього року компанія знову була названа серед кращих роботодавців України за версією кадрового порталу Head Hunter.

«Ми багато працюємо над тим, щоб в нашій компанії було комфортно розвиватися професійно, самовдосконалюватися та створювати цікаві проекти. Ми інвестуємо у розвиток діджитал-навичок, підприємницької культури та клієнт орієнтованості. Ось тому вже багато років поспіль Київстар отримує відзнаки як кращий HR-бренд України», – розповідає Оксана Олійник, директор з персоналу та розвитку організації Київстар.

Турбота про співробітників проявляється не лише в мотиваційних програмах, але й увазі компанії до розвитку та самовдосконалення кожного співробітника. В Київстар регулярно проводяться тренінги і програми підвищення кваліфікації, працює проект Learning up, де кращі співробітники компанії діляться з колегами своїми знаннями та досвідом. Для розвитку підприємницьких навичок проходять бізнес-ігри Cash Flow. Діють програми мотивації продавців «Зіркова сила», «Сузір’я Київстар» - де співробітники самі визначають кращих з кращих, бізнес-кампуси – заходи, що спрямовані на освіту да мотивацію співробітників. Успішно працює проект «Віртуальний офіс»: співробітники можуть працювати віддалено або за нестандартним графіком.

Щоб зробити роботу співробітників більш ефективною та згуртованою, а також щоб підвищити рівень інформованості та залученості співробітників у життя компанії, Київстар в 2016 році реалізував проект Workplace – Facebook для бізнеса, яким користується вже понад 30 тисяч компаній по всьому світу. Що цікаво, Київстар – одним з перших в Україні почав тестувати цю розробку. Для керівництва компанії це не тільки платформа для отримання зворотного зв’язку від співробітників, а реальний інструмент для вирішення задач бізнесу. Однією з основних переваг Workplace є доступ до необхідної інформації з любої точки світу. Завдяки мобільності та простоті використання, ресурс швидко став популярним і впливовим інструментом комунікацій.