м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар надав своїм абонентам понад 2 млн днів безкоштовних послуг

   03.12.2020

   Спеціальну пропозицію Київстар – «Щасливий день» – вже замовили понад 2 млн разів. Завдяки їй абоненти щотижня отримують цілу добу безлімітного мобільного інтернету та дзвінків у мережі Київстар навіть без поповнення рахунку.

   З моменту запуску акції Київстар безкоштовно нарахував абонентам 29 млн хвилин для дзвінків та понад 2 млн гігабайтів мобільного інтернету. Такого обсягу дата-трафіку вистачило б, наприклад, для безперервного перегляду відео онлайн у високій якості протягом 170 років.

   До 31 грудня включно отримати свій «Щасливий день»  можуть  всі абоненти Київстар, які обслуговуються на передплаті. Для цього їм достатньо підключити пакет послуг одним із зручних способів:

   • у додатку Мій Київстар;
   • зателефонувавши на безкоштовний номер 222;
   • надіславши запит *222#.

   Нагадаємо, що Київстар запустив і послугу «Ми разом», яка також доступна без жодних оплат та діє на постійній основі. Завдяки цій послузі абоненти передплати можуть обрати один номер Київстар, щоб телефонувати на нього безлімітно без поповнення рахунку, коли немає хвилин для дзвінків навіть у мережі оператора.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією. Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.