м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар надаватиме комплексні бізнес–рішення для підприємств Метінвесту

   15.03.2019

   Наприкінці 2018 року завершився  тендер, ініційований Дирекцією  з логістики та закупівель ТОВ «Метінвест Холдинг» та ТОВ «Метінвест Діджитал»  з метою пошуку оператора мобільного зв’язку для обслуговування Групи  Метінвест. Переможцем став найбільший мобільний оператор України  - Київстар, що надав найкращу пропозицію за кількістю, якістю та ціною послуг.

   «Співпраця Київстар з Групою компаній Метінвест  це довгостроковий стратегічний проект, який є яскравим прикладом взаємодії великих технологічних компаній заради найкращого результату, – коментує Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар. – Він якнайкраще ілюструє спектр можливостей Київстар для вирішення потреб клієнтів – ми маємо все для того, щоб автоматизувати, налагодити, зробити зручнішими та швидшими бізнес–процеси компаній. Як результат – їм більше не потрібно витрачати зайвий час, ресурси та гроші на внутрішні проблеми, а можна повністю зосередитись на основних задачах бізнесу».

   За умовами підписаної угоди, довгострокове партнерство передбачає надання мобільного зв’язку високої якості та пов’язаних із ним послуг співробітникам Групи  Метінвест, співпрацю у проектах з цифрової модернізації підприємств та створення високотехнологічних умов для ефективної роботи бізнесу.

   «Прозоре ціноутворення та гнучкі оптимальні тарифні плани, зафіксовані на п’ять років,   надають можливості співробітникам компанії завжди та всюди залишатися на зв'язку не лише в Україні, але й за кордоном, щоб вирішувати складні завдання бізнесу з мінімальними витратами на мобільний зв'язок». – зазначив Олексій Громаков, директор із логістики та закупівель ТОВ «Метінвест Холдинг».

   «Інтенсивне пілотування проектів з використанням нових технологій спільно з механізмами швидкої апробації ідей у сфері digital дозволяє команді Метінвест Діджитал нарощувати цифрову зрілість Групи Метінвест як прогресивної компанії, що розвиває ГМК України та інвестує в інновації, – говорить Сергій Федчун, директор департаменту надання IT–послуг ТОВ «Метінвест Діджитал».Тривала співпраця з Київстар дозволить нам побудувати надійні канали для створення платформи цифрових рішень для бізнесу та підняти на новий якісний рівень сервіс надання мобільного зв’язку співробітникам групи».

    

   Довідка:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26,4 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком-ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією. Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.

    

   Метінвест – міжнародна вертикально інтегрована гірничо–металургійна група компаній, що управляє кожною ланкою у виробничому ланцюжку створення вартості – від видобутку залізорудної сировини до виробництва готової металопродукції. До структури Групи входять видобувні та металургійні підприємства в Україні, Європі та США, а також мережа продажів з охопленням усіх ключових світових ринків. За 9 місяців 2018 року Група отримала $9,06 млрд виручки, рентабельність за EBITDA становить 22%. ТОВ «Метінвест Холдинг» – керуюча компанія Групи Метінвест.