м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар надає безлімітний трафік на гру для мисливців за покемонами

   05.10.2016
   Гра про покемонів стала абсолютним хітом цього року. Київстар не міг пропустити таку подію і підготував для абонентів спеціальну пропозицію.

   З 4 жовтня 2016 року по 4 лютого 2017 року в онлайн-тарифах Київстар стане доступний безлімітний трафік на гру для вдалого полювання на кишенькових монстрів. Також, всім абонентам, які підписалися на новину про реліз гри на сайті, буде нараховано 1 000 МБ, якими вони зможуть скористатися протягом 3-х днів.

   «Ми стаємо по-справжньому digital-оператором, який пропонує абонентам найбільш інноваційні сервіси. І мені це дуже подобається. Я і сам із задоволенням ловлю покемонів, в основному на вихідних, і зібрав уже чималу колекцію», – каже Петро Чернишов, президент компанії Київстар.

   «Якщо чесно, я вражений грою. Це найяскравіша ігрова подія за останні кілька років, і я радий, що наша компанія – частина цього тренду», – каже Павло Даніман, начальник департаменту ціннісної пропозиції Київстар.

   Довідка про Київстар

   Київстар – український оператор телекомунікацій, надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються 25,4 млн клієнтів мобільного зв’язку і близько 800 тис. клієнтів фіксованого інтернету.

   Акціонери Київстар – міжнародна група VimpelCom Ltd. (офіс у Нідерландах), акції якої знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

   Київстар понад 18 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків та одним з найкращих роботодавців, а також соціально відповідальною компанією.

   За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua