м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар надає більше можливостей для ведення бізнесу корпоративним абонентам фіксованого зв`язку та користувачів послуг IP-телефонії

   20.08.2019

   Київстар розширює коло можливостей для ведення бізнесу корпоративними абонентами та в рамках стратегії розвитку екосистеми цифрових продуктів, Київстар зосереджує свою увагу на оновленні послуг для бізнесу у цьому напрямку. Так, у зв’язку із втратою актуальності, була переглянута можливість надання послуги «Улюблені країни». Зокрема, послуга «Улюблені країни» припиняє свою дію з 1 вересня 2019 року.

   Додатково пропонуємо ознайомитися з актуальними тарифними планами користувачам послуги IP-телефонії. Київстар надає можливість підключити такі тарифі: SIP 40, SIP 90, SIP 120, SIP 240. Детальна інформація з актуальними тарифними планами на сайті. Нові умови тарифних планів діятимуть з 20 серпня 2019 року. Додаткові можливості для ведення бізнесу — це головні переваги тарифів для підприємців.

   Детальну інформацію можна отримати у персонального менеджера або координатора, а також за телефоном 466 (для абонентів Київстар) або 0800300466 (для абонентів інших мобільних операторів і стаціонарних мереж України). Дзвінки не тарифікуються.