м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар нагородив випускників Малої академії наук Львівщини

   02.06.2016

   У Львові відбулася Урочиста Академія з нагоди закінчення навчального року у Львівській обласній Малій академії наук. Національний телеком-оператор Київстар нагородив найактивніших випускників цінними подарунками.

   Цього року 50 учнів Львівської області стали випускниками Малої академії наук. Саме ці учні були активними протягом свого навчання в МАН та здобули неодноразові перемоги в інтелектуальних конкурсах різних рівнів. Учні секції Малої академії наук постійно перемагають на Всеукраїнських конкурсах-захистах науково-дослідних робіт (31 переможець цього року). Щорічно вихованці МАН є стипендіатами Президента України, представляють нашу країну на міжнародних науково-технічних конкурсах, міжнародному форумі науки та інженерії тощо.

   «Мала академія наук це не тільки навчання, це перший крок у велику науку. Саме тут учні можуть познайомитися з людьми, які творять науку, які в ній досягають вершин, які підносять українців у світі. Приємно, що є такі компанії, як „Київстар“, що підтримують талановиту молодь і допомагають їй розвиватися в науковому напрямку», — зазначає Іванна Бородчук, директор Львівської обласної Малої академії наук.

   Київстар уже не перший рік підтримує талановиту молодь. У 2015 році компанія ініціювала соціально-освітню програму «Make Your Mark» («Зроби свій внесок»), метою якої є підтримка талановитої молоді, яка демонструє успіхи в точних науках. В Малій академії наук навчаються ті, хто прагне чогось більшого, ніж просто навчання в звичайній школі. Саме тому Київстар підтримує учнів і випускників Львівської обласної МАН.

   «Ми бачимо позитивні результати від тісної співпраці навчальних закладів та бізнесу. Адже викладачі допомагають учням та студентам у науковому напрямку, підтримують у розвитку наукових амбіцій, а Київстар допомагає ці амбіції втілити в життя в різноманітних проектах. Ми керуємося принципом, що найцінніша інвестиція інвестиція в освіту, адже це інтелектуальне майбутнє нашої країни», — розповідає Ірина Пацевко, менеджер по зв’язках з громадськістю Київстар.

   Тож сподіваємося, що завдяки зусиллям видатних науковців та їхньої майбутньої зміни — учнів і випускників Львівської обласної Малої академії наук — ситуація в українській науці змінюватиметься на краще. Тим паче, що за більш ніж 30 років діяльності Львівської обласної Малої академії наук понад 350 колишніх МАНівців захистили дисертації та стали кваліфікованими спеціалістами в різних галузях.

   Мала академія наук України — освітня система, яка забезпечує організацію і координацію науково-дослідницької діяльності учнів, створює умови для їхнього інтелектуального, духовного, творчого розвитку та професійного самовизначення, сприяє нарощуванню наукового потенціалу країни. Щорічно НЦ «МАНУ» проводиться близько 30 всеукраїнських заходів науково-методичного спрямування і понад 40 масових заходів для обдарованої учнівської молоді. Запроваджуються нові освітні проекти, в тому числі міжнародні. Ключова роль у вихованні юних дослідників належить педагогічним і науково-педагогічним працівникам МАН. На сьогодні загальна кількість педагогів та науковців, які працюють з обдарованими дітьми, становить приблизно 6,5 тис., серед яких близько 1,5 тис. викладачів є кандидатами наук, 300 — докторами наук. До науково-педагогічного складу МАН входять педагоги позашкільних навчальних закладів — 11%, загальноосвітніх навчальних закладів — 47%, викладачі вищих навчальних закладів — 42%.