м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар навчав студентів відгадувати вік абонентів і фільтрувати спам у SMS

   03.03.2016

   27-28 лютого національний телеком-оператор Київстар виступив спонсором xакатону INT20H для студентів технічних вузів. На заході, організованому міжнародною студентською організацією BEST (Board of European Students of Technology) при НТУУ «КПІ», фахівці компанії виступили менторами.

   «Data Science і Big Data — це ключові напрямки для нашої компанії. Саме тому ми підтримуємо INT20H і віримо, що в Україні є по-справжньому талановиті аналітики і розробники, які допоможуть бізнесу в нашій країні рости та розвиватися», заявив Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар, відкриваючи хакатон.

   Протягом 20 годин команди виконували завдання в трьох категоріях: Machine Learning, Web Development і Mobile Application Development. Ментором сесії з Machine Learning став Андрій Міліневський, директор з цифрової трансформації компанії «Київстар».

   «Ми надали учасникам хакатону набір анонімних даних наших абонентів. З їх допомогою студенти будували моделі для визначення віку користувачів», — розповідає Андрій Міліневський.

   Другим завданням від компанії «Київстар» стала побудова алгоритмів фільтрації спам-повідомлень на основі великого масиву відкритих даних SMS.

   За підсумками хакатону Андрій Міліневський нагородив команди, які найкраще проявили себе в розробці релевантних моделей та їх презентації.

   «Я знову бачив дуже розумних і завзятих українських студентів! І я радий, що наша компанія надала можливості інтелектуальної і творчої реалізації для тих, хто безнадійно закоханий у математику, дані й інформаційні технології», — ділиться враженнями від заходу директор з цифрової трансформації Київстар.

   В якості призів переможцям були вручені сертифікати на використання мобільного інтернету від Київстар і сертифікати на навчання від інших партнерів хакатону.

   Нагадаємо, 19 лютого стартувала Big Data School — освітня програма, ініційована Київстар з метою розвитку талантів у сфері аналітики великих даних. З тисячі бажаючих були відібрані 27 кращих кандидатів, які зараз проходять навчання основам Big Data.