м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар: обсяг інтернет-трафіку в роумінгу виріс у три рази

   01.03.2016

   Після зниження тарифів послуги «Вільний Роумінг» у грудні 2015 року Київстар відзначає істотне зростання споживання мобільних сервісів. Так, обсяг голосового трафіку в роумінгу зріс на 25%, а мобільного інтернету — в три рази. Дохід компанії від роумінг-послуг збільшився на 10%.

   Київстар знизив тарифи на послуги зв’язку за кордоном, а саме — в Європі. У 22 країнах, таких як Німеччина, Польща, Угорщина, Велика Британія, Туреччина, Іспанія та інші, вартість дзвінків зменшено в два рази, до 2 гривень за хвилину, а вартість 1 Мб інтернету — в 10 разів, до 0,35 грн. Завдяки цьому в січні 2016 року компанія відзначила значне зростання користування послугами: у порівнянні з січнем 2015 року обсяг голосу виріс на 25%, а дата-трафіку — на 300%.

   До переліку країн, де діють вигідні тарифи, були додані ще 10: Австралія, Камбоджа, Китай, Індія, Сінгапур, Чорногорія та інші. Зараз «Вільним Роумінгом» можна скористатися вже в 60 країнах світу, куди їздять 95% абонентів. Послугою «Вільний Роумінг» від Київстар за кордоном користується майже третина абонентів, що виїжджають, — у два рази більше, ніж рік тому.

   Також у грудні 2015 року Київстар запустив спільну пропозицію з сервісом Booking.com. За її умовами телеком-оператор оплачує зв’язок при бронюванні готелю через сторінку www.hotels.kyivstar.ua: для припейд-абонентів — у розмірі 300 гривень, а клієнтам контрактної форми обслуговування — нараховуючи 60 бонусних хвилин. За два місяці сервісом скористалися 350 туристів — в основному при відвідуванні гірськолижних курортів Європи, і попит на послугу постійно зростає.

   Київстар продовжить і надалі пропонувати своїм абонентам нові вигідні пропозиції для спілкування за кордоном.