м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар – один із кращих роботодавців за версією рейтингу Forbes Україна

   27.01.2022

   За результатами 2021 року Київстар увійшов до першої десятки рейтингу Forbes Україна та Work.ua «50 кращих роботодавців України». Найвищі оцінки компанія отримала в категоріях «умови праці», «лояльність співробітників», «соціальний пакет» та «інформаційна відкритість».

   «Наступним кроком після стабілізації, оперативного занурення в нові умови життя та роботи, стало вибудовування стабільних процедур та алгоритмів, найбільш ефективних сьогодні. Ми затвердили гібридну модель роботи, а перед цим реалізували низку важливих стратегічних проєктів: бізнес-трансформація команди; автоматизація HR-процесів; розширення програми добробуту співробітників тощо, – розповідає Оксана Олійник,  директор з управління персоналом і розвитку організації Київстар. – Попереду – не менш цікаві задачі, зокрема, трансформація культури компанії».

   Гібридний формат роботи для київстарівців передбачає 4 варіанти: робота в офісах і на об’єктах по всій Україні та частково чи повністю віддалена робота. За результатами опитування колективу 84% співробітників зазначили, що вони підтримують продовження роботи у гібридному форматі після завершення карантину. 46% - що для них важлива фінансова економія, яку вони отримують, працюючи віддалено. Попри можливість працювати дистанційно, в 2021 році оновлено офіси Київстар. Сучасні та затишні коворкінги оснащені відповідно до карантинних вимог.

   Соціальний пакет в Київстар – це матеріальна винагорода (зарплата, премія, матеріальна допомога на оздоровлення) та мотиваційна програма, що має напрямки: турбота про здоров’я та емоційний баланс; навчання; забезпечення добробуту тощо. Соціальні активності телеком-оператора розраховані не лише на співробітників, але й на їхні сім’ї: від програми медичного страхування для рідних за корпоративними тарифами, до забезпечення мобільним зв’язком на пільгових умовах та участі у корпоративних заходах.

   Як відповідальний роботодавець, Київстар продовжує реалізувати проєкти, спрямовані на розвиток та покращення умов на ринку праці. Програма стажування для спеціалістів з великою перервою в стажі Київстар Returnship покликана привернути увагу до проблеми вікової дискримінації щодо кандидатів. 

    

   Як рахували бали в рейтингу:

   Рейтинг на 60% ґрунтується на анкетах співробітників, ще по 20% - оцінки експертів з пошуку роботи та інформація з відкритих джерел. Оцінювались роботодавці за 23 показниками, об’єднаними у 8 критеріїв: лояльність (20%), винагорода (20%), умови праці (20%), соціальний пакет (10%), інформаційна відкритість (10%), можливість до розвитку (5%), відчуття захисту (5%), інші фактори (10%). 

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що  обслуговує 26,3 млн абонентів мобільного зв’язку і 1,2 млн абонентів фіксованого інтернету. Компанія  надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій. Мережа 4G Київстар доступна на території з 90% населення. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).Київстар 24 роки працює в Україні, і є № 1 платником податків у галузі зв’язку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.