м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар отримав дві нагороди на конкурсі Digital проєктів MMR

   29.10.2021

   Національного телеком-оператора Київстар було нагороджено за найкращі кейси в номінаціях «Проєкт з блогером/інфлюенсером» та «Digital-кампанія». Церемонія нагородження відбулася в рамках DGTL STAR MRTHN від MMR.

   До конкурсу найкращих диджитал проєктів, оголошеного наприкінці серпня цього року, могли потрапити кейси, що було реалізовано та завершено в період з січня 2020 по серпень 2021. Спільнота експертів MMR оцінювала кейси на сайті видання за їхню креативність, комплексність та ефективність. Остаточне рішення виносили дев’ять членів журі конкурсу, серед яких були засновники та директори провідних диджитал агенцій.

   Проєкт з блогером/інфлюенсером. Протягом року відомі блогери та інфлюенсери будували знання про широке покриття 4G в Україні. Використовуючи можливості 4G мережі від Київстар, Лера Бородіна, Дмитро Комаров, Володимир Дантес, Олександр Педан, Ян Гордієнко та багато інших зіркових амбасадорів відвідували найпрекрасніші куточки України, стрімили з популярних фестивалів, вигадували та передавали одне одному 4G челенджі, закликали відкривати світ навколо себе та реалізовувати заповітні мрії.

   Диджитал-кампанія «Дай лапу» «народилася» з рекламного ролика про найбільше покриття 4G від Київстар і стала його логічним продовженням. В якості акторів у зйомках ролика брали участь собаки з притулку «Сіріус». Так, спільно з притулком було вирішено створити серію добрих та зворушливих постів і сторіз, які мали б позитивний вплив на долю знедолених тварин. Підписники сторінок телеком-оператора в соцмережах мали можливість стати опікунами, долучитися до поїздок у притулок, де собакам можна було подарувати тепло і турботу, пограти, погодувати смачненьким. А ще — подарувати йому справжню родину й забрати до себе додому. Наразі 10 песиків знайшли домівки, а наші підписники приїжджають у притулок і допомагають йому.

   Нагадаємо, що в травні 2021 року команда Київстар отримала чотири головні нагороди Антикризового PR марафону від MMR в категоріях «Комплексна PR-кампанія», «Відкритість топ-менеджера», «PR директор» та «PR команда».

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 89% населення України живе на території дії мережі LTE Київстар. Компанія є лідером ринку мобільного зв’язку, фіксованого інтернету і конвергентних послуг (зв’язок, інтернет, ТБ). Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, та інші. Для стартап-компаній створена унікальна платформа Open API з можливістю використовувати аналітичні дані оператора для розробки цифрових продуктів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Компанія Київстар 23 роки працює в Україні, і визнана як найдорожчий бренд України, найбільший платник податків у галузі зв’язку, кращий роботодавець та соціально-відповідальна компанією. Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.