м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар отримав одну з найпрестижніших премій Європи в галузі комунікацій

   11.12.2020

   Проєкт мобільного оператора «Смартфон для батьків» отримав перемогу у номінації "Telecommunications" та став фіналістом у категорії "Change Communications" міжнародної премії European Excellence Awards 2020.

   «Смартфон для батьків» - це соціальна ініціатива Київстар, що ставить перед собою завдання забезпечити людей елегантного віку необхідними цифровими навичками; подолати цифровий розрив між поколіннями; розвінчати вікові стереотипи щодо використання сучасних технологій. У вересні 2019 року мобільний оператор створив першу школу мобільної грамотності, аби навчити старше покоління використовувати сучасні смартфони, та розгорнув широку медіа кампанію, аби привернути увагу суспільства до проблеми цифрової нерівності.  

   «Завдяки проєкту “Смартфон для батьків” ми побачили, що технології здатні змінити життя на краще – вони допомагають знайти нове хобі, вирішити купу побутових проблем та найголовніше – краще зрозуміти своїх дітей й онуків, заговорити з ними однією мовою, знайти спільні інтереси та теми для обговорення. Це новий світ можливостей для людей елегантного віку», – розповідає Анна Захараш, директорка з корпоративних комунікацій компанії «Київстар».

   Крім цього, минулого тижня соціальна ініціатива Київстар потрапила до шорт-листа Effie Awards Ukraine у двох номінаціях.

   За рік існування проєкту освітні відео із покроковою інструкцією використання сучасних смартфонів зібрали понад 100 тисяч переглядів на YouTube. Понад 120 тисяч унікальних користувачів відвідали портал школи «Смартфон для батьків». Також проєкт підтримали в Міністерстві цифрової трансформації України, а в лютому 2020 року розмістили однойменний онлайн курс на національній платформі «Дія. Цифрова освіта», де його вже пройшло та отримало відповідний сертифікат 20 тисяч українців.

   Також ініціатива позитивно вплинула на бізнес-результати компанії. Відсоток користувачів мобільного інтернету зріс на 15 в.п. і наразі складає майже 50% від усіх власників смартфонів віком 50+, а використання дата-трафіку на одного абонента віком 50+ зросло на 38%.

   Партнерами проєкту стали «Медіа група Україна», Міністерство цифрової трансформації України, 1+1 media, благодійні фонди «Східна Європа» та «Життєлюб».

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій за кількістю абонентів, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій для 25,4  млн абонентів мобільного і 1,2 млн абонентів фіксованого. Послуги 4G Компанії доступні на території, де проживає 80% населення України. У мобільної мережі Київстар середня швидкість передачі даних найвища серед мобільних операторів України, що підтверджують дані міжнародних компаній Ookla та nPerf за 2018 та 2019 рр. 

   Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до державного бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.