м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар перерахував 5 мільйонів гривень на гуманітарну допомогу літнім людям

   25.03.2022

   Національний мобільний оператор виділив 5 мільйонів гривень до БФ «Let`s help». Благодійні кошти підуть на забезпечення роботи 37 геріатричних пансіонатів та територіальних центрів надання соціальної допомоги, де зараз перебуває близько 3 000 людей поважного віку.

    «З початком повномасштабної війни в Україні, Київстар запровадив пакет заходів для підтримки суспільства та абонентів. Зокрема, компанія забезпечила клієнтів безоплатними послугами зв’язку, достроково виплатила понад 1 мільярд гривень податку на прибуток та загалом перерахувала 20 мільйонів гривень на гуманітарну допомогу ЗСУ, лікарням та літнім людям. Ми продовжуємо працювати та разом з країною рухатися назустріч перемозі», – коментує Олександр Комаров, президент Київстар.

   На передані кошти фонд придбає для 37 геріатричних пансіонатів необхідні продукти харчування, воду, ліки, засоби гігієни на місяць, а також сухі пайки на тиждень на випадок евакуації або перебування стареньких у бомбосховищах. Крім цього, заклади будуть забезпечені електрогенераторами та паливом для них на випадки перебоїв з електропостачанням.  

   Благодійний фонд Let's Help з 2015 року системно допомагає літнім людям та працює над створенням гідної старості в Україні. Під опікою благодійного фонду «Let’s help» знаходяться понад 10 тисяч підопічних, що проживають в геріатричних пансіонатах у 10 областях України. З початку нового етапу російської військової агресії проти України стан багатьох пансіонатів на межі гуманітарної катастрофи. Кожен охочий також може допомогти бабусям й дідусям донатами за посиланням.

   Нагадаємо, що наприкінці лютого Київстар виділив 10 мільйонів гривень до Благодійного фонду «Повернись живим» для гуманітарних потреб військових, які захищають нашу країну. А також у березні мобільний оператор перерахував 5 мільйонів гривень до БФ «Твоя опора» для гуманітарних потреб українських лікарень та забезпечення їх потрібними медикаментами.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що станом на кінець 2021 року обслугував 26,2 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн абонентів фіксованого інтернету. Компанія надає послуги на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. На сьогодні понад 90% населення України проживає у зоні мережі LTE. Київстар. Компанія забезпечує найвищу поміж мобільних операторів України середню швидкість передачі даних у мережі мобільного зв’язку, що підтверджується дослідженнями Speedtest від Ookla.  Клієнтам компанії доступні можливості мобільного, фіксованого зв’язку та інтернету, конвергентні рішення, а також інноваційні послуги Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, цифрове ТБ та ін. 

   Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 24 роки працює в Україні та визнаний як найбільший платник податків на телеком ринку, кращий роботодавець та соціально відповідальна компанія.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net,