м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар перетворюється на цифрового оператора

   16.06.2016

   Приготуйтеся до цифрового майбутнього: Київстар наближує нову реальність

   Київ (16 червня, 2016) — Київстар, національний телеком-оператор і постачальник технологій, сьогодні оголосив про стратегію своєї трансформації: від компанії, що надає традиційні телеком-послуги, в провайдера цифрових послуг. Київстар планує стати найбільшим постачальником цифрових послуг в Україні, надаючи своїм клієнтам нові та інноваційні сервіси.

   Трансформація передбачає модернізацію технологічної інфраструктури, раціоналізацію процесів і зниження кількості рівнів управління для створення гнучкої організації, що легко адаптується. Трансформація повністю відповідає стратегії VimpelCom, материнської компанії Київстар, що оголосила про трансформацію Групи в серпні 2015 року.

   Першими масштабними проектами в рамках стратегії трансформації Київстар стане заміна технологій радіомережі та впровадження Digital Stack — нової цифрової ІТ-інфраструктури, про що було оголошено VimpelCom на поточному тижні.

   «Розвиток цифрових технологій і послуг на базі передачі даних ? це майбутнє нашої компанії. Щоб задовольнити майбутні потреби наших клієнтів в Україні та підтримати країну на шляху технологічного прогресу, ми повинні змінитися, щоб стати телекомунікаційною компанією нового типу, ? говорить Петро Чернишов, президент Київстар. ? У рамках стратегії трансформації ми зосереджені на оптимізації бізнесу і збільшенні інвестицій у розробку веб-сервісів, щоб створити додаткові переваги клієнтам і суспільству, а також на формуванні нової digital-культури».

   Для здійснення програми оновлення радіомереж Київстар підписав договір з Huawei і ZTE — лідерами в області інформаційно-комунікаційних технологій. Підрядники здійснять поставку радіообладнання і професійних послуг для модернізації діючих 2G і 3G-мереж, щоб підготувати їх до впровадження технологій зв’язку більш високих стандартів — 4G/LTE. Завдяки уніфікованому інфраструктурному рішенню Київстар зможе розвивати всі покоління зв’язку на базі єдиної радіомережі, яка легко масштабується під різні галузеві стандарти, що в перспективі може дати 50% зменшення витрат на технічне обслуговування.

   Ericsson, світовий провайдер технологічних рішень та обладнання, стане постачальником ІТ-інфраструктури в рамках проекту Digital Stack — інноваційної трансформації Київстар. Частиною цього проекту стане оновлення безлічі бізнес-процесів, а більшість сервісних операцій перейдуть в онлайн, дозволяючи клієнтам користуватися послугами легко та просто. Digital Stack прискорить розробку продуктів і послуг Київстар, у той час як доставка і аналітика практично в режимі реального часу дозволять зробити послуги для клієнтів більш персоніфікованими. До того ж більш простий інтерфейс користувача поліпшить якість обслуговування клієнтів на всіх рівнях.

   «Майбутнє це робота в реальному часі, це вдосконалення наших послуг і пропонування актуальних і привабливих продуктів нашим клієнтам, які живуть в цифровому світі. Ці технологічні зрушення величезний стрибок вперед для VimpelCom і частина нашої стратегії трансформації у гнучкий бізнес, який розуміє своїх клієнтів і відповідає їхнім цифровим потребам. Україна одна з перших країн, в якій ми повністю перетворюємо свою діяльність і впроваджуємо нову цифрову ІТ-технологію, відкриваючи клієнтам Київстар доступ до інновацій і величезних можливостей цифрової ери», — пояснює Йогеш Малік, головний технічний директор VimpelСom.