м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар підготував абонентам подарунок до фіналу «Ліги чемпіонів»

   24.05.2018

   Лідер телеком-ринку дарує абонентам безкоштовний доступ до додатка «Київстар Футбол», щоб вони змогли подивитися фінал «Ліги чемпіонів» у будь-якій точці України на своєму смартфоні або планшеті без тарифікації мобільного інтернету.

   «Плануєте провести час на природі або погуляти з дітьми, але, в той же час, не хочете пропускати матч улюбленої команди? Тепер дивитися кращі футбольні матчі можна не тільки на стадіоні або по телевізору, але і у будь-якому зручному для вас місці! Саме для цього ми і запустили додаток «Київстар Футбол» – прокоментував Павло Даніман, директор по маркетингу Київстар.

   Завершальний матч «Ліги чемпіонів» між командами «Реал Мадрид» та «Ліверпуль», який пройде 26 травня о 21:45, буде доступний в додатку «Київстар Футбол». Незалежно від свого тарифного плану - кожен абонент Київстар вибравши цей матч у додатку зможе дивитися його безкоштовно та без тарифікації трафіку у 3G або 4G мережах Київстар. Завантажити додаток на свій смартфон кожен абонент може у Play Market або App Store. Крім того, матч доступний й через веб-версію додатка за цим посиланням.

   У додатку «Київстар Футбол» – безлімітний доступ до каналів «Футбол 1» та «Футбол 2», цікаві новини про матчі і про футбольні клуби, актуальна інформація про українську Прем'єр-лігу, ігри національної збірної України, а також про найпопулярніші європейські та міжнародні чемпіонати. Абоненти Київстар, які користуються 4G, зможуть дивитися трансляцію у HD-якості, адже четверте покоління мобільного інтернету передбачає більшу швидкість та кращу якість з'єднання.

   Раніше оператор підсилив 3G і 4G-зв'язок як на самому НСК «Олімпійський», так і в фан-зонах і прес-зонах. Крім того, встановлено пересувні 3G та 4G базові станції підвищеної пропускної здатності в центрі столиці, на площах - Троїцькій та Спортивній, на вулиці Хрещатик і в парку ім. Т. Шевченко.

    

   Довідка про компанію

   Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користується понад  26 млн абонентів.

   Акціонери Київстар – міжнародна группа VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ, Нью-Йорк та Euronext, Амстердам.

   Київстар 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків на телеком ринку, а також одним з кращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.  За час роботи в Україні Київстар перерахував до бюджету країни понад 57 млрд грн податків, а також інвестував у розвиток телекомунікацій понад 36 млрд грн.

   За додатковою інформацією звертайтесь: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.