м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар підготував мережу до Нового року і Різдва

   27.12.2018

   Абоненти активно використовують можливості 4G тому напередодні Нового 2019 року трафік мобільного інтернету може зрости у кілька разів.

   Напередодні зимових свят Київстар здійснює технічні заходи щоб усі клієнти могли вітати своїх рідних та друзів з Новим Роком та Різдвом.

   Так, на гірськолижних курортах та в місцях проведення масових святкових заходів, встановлюється пересувне мобільне обладнання. Щоб українці могли безперешкодно телефонувати не тільки на номери Київстар, але й своїм друзям за межами країни, буде збільшена ємність міжнародних каналів зв’язку, зокрема з країнами Європейської спільноти: Польща, Румунія, Угорщина, Словаччина та ін.

   Особливу увагу Київстар приділяє очікуваному росту трафіку мобільного інтернету. Нагадаємо, що за два святкових дні – 31 грудня 2017 і 1 січня 2018 – обсяг передачі даних у мережі досяг 1177 ТБ, що на 147% більше, ніж роком раніше. Як очікують спеціалісти Київстар, у новорічні свята 2018-2019 року обсяги трафіку мобільного інтернету зростуть ще більше, що обумовлено розвитком 4G і новим привабливим акціям. Нагадаємо, що усі абоненти Київстар до 14 січня 2019 року можуть користуватись мобільним інтернетом в мережі 4G необмежено, без будь-яких додаткових витрат.

   Протягом 2018 року Київстар суттєво посилив мережу: так, в у оператора найбільша кількість базових станцій серед компаній мобільного зв’язку України – понад 24 тисячі. Крім того, Київстар використовує найбільшу кількість радіочастот для надання послуг високошвидкісної передачі даних у стандартах 3G та 4G. У результаті, як визначила міжнародна компанія Ookla, швидкість мобільного інтернету в мережі Київстар – вища, ніж, в середньому, по Україні.

   У період свят інформаційно-довідкова служба та аварійно-відновлювані групи Київстар працюватимуть в цілодобовому режимі.

   Щорічно Київстар успішно справляється з святковим «піком» трафіку, завчасно готуючи свою мережу. Так, минулого року абоненти Київстар 31 грудня і 1 січня здійснили 434 млн викликів, використали 1,2 млрд хвилин і 1177 ТБ дата-трафіку та розіслали 33 млн SMS і 355 тис MMS.