close
Обрати: регіон район

Новини та акцiї

Київстар підготував мережу до Нового року та Різдва

28.12.2016

Клієнти Київстар зможуть комфортно спілкуватися під час пікових святкових навантажень на мережу – для цього національний телеком-оператор розширив ємності каналів зв'язку, оптимізував параметри комутаторів і включив альтернативні маршрути для міжнародного трафіку.

До Нового року Київстар завершив монтажно-будівельні роботи з модернізації радіомережі. Більше 7000 базових станцій оснащено обладнанням з підтримкою зв'язку стандартів 3G і 4G. У результаті поліпшено якість і розширено можливості телеком-сервісів, а мобільний зв'язок нового покоління став доступний для 62% населення України в понад 5000 населених пунктів.

Напередодні Нового року Київстар збільшив охоплення мережі 3G у зоні АТО. Так, нові технології зв'язку з'явилися в місті Покровськ та прилеглих селищах: Гнатівка, Новопавлівка, Новоукраїнка, Ріг, Чунишине, Перше Травня, Троянда, Рівне. На сьогодні Київстар – єдиний серед операторів GSM, що надає послуги 3G у населених пунктах зони АТО.

Особливу увагу Київстар приділив очікуваному зростанню трафіку. У грудні 2016 року збільшено ємності каналів зв'язку між мережами Київстар та іншими телеком-операторами України, а також із зарубіжними партнерами, підключені додаткові маршрути для міжнародного трафіку. Спеціальна оптимізація параметрів комутаторів забезпечить безперервність сервісу в період пікових навантажень.

Місця проведення масових святкових заходів також будуть забезпечені надійним зв'язком. Для цього Київстар встановлює додаткове обладнання – пересувні базові станції, резервні приймачі на наявних БС тощо.

У новорічні та різдвяні свята аварійно-відновлювальні групи працюватимуть у цілодобовому режимі. В особливому режимі також буде працювати і інформаційно-довідковий центр Київстар. У новорічну ніч тут чергуватимуть співробітники «Зоряної Гвардії» – команди з найкращих представників департаменту взаємовідносин з клієнтами, відділу обслуговування ключових клієнтів і лінії абонентської підтримки.

Щороку Київстар успішно справляється зі святковим «піком», завчасно готуючись до нього. Так, у новорічні свята 2016 року за два дні – 31 грудня та 1 січня – абоненти Київстар використали 168 ТБ мобільного інтернету, здійснили та прийняли майже 550 млн дзвінків, відправили 50 млн вітальних SMS та 706 тисяч MMS. При цьому всі сервіси працювали стабільно.

Бізнесу
Допомогти?

{{ thanksData.thanksTitle }}

{{ thanksData.thanksBody }}