Новини і акції

Київстар підготував мережу до Нового року та Різдва

26.12.2017

На межі 2017-2018 років технічні спеціалісти «Київстар» прогнозують збільшення трафіку мобільної передачі даних у кілька разів у порівнянні з попереднім Новим роком.

Спеціально до святкового періоду Київстар вживає додаткові технічні заходи, щоб усі клієнти змогли комфортно привітати своїх рідних і друзів.

Так, у місцях масового святкування в найбільших містах України та на гірськолижному курорті Буковель буде встановлено тимчасові пересувні базові станції. На більше ніж 1700 діючих базових станцій буде розширено ємність. Щоб забезпечити абонентам можливість безперешкодно дзвонити у години пік не лише на номери Київстар, але й абонентам інших українських та зарубіжних операторів, буде збільшено ємність каналів зв’язку між мережею Київстар та іншими мережами.

Також об’єкти інфраструктури забезпечено резервними джерелами живлення. На «вузлові» базові станції та комутатори доставлено додаткові акумулятори.

На спеціальний режим роботи на період свят будуть переведені аварійно-відновлювані групи та інформаційно-довідковий центр Київстар.

Особливу увагу Київстар приділив очікуваному зростанню трафіку мобільного інтернету. Нагадуємо, що минулого Нового року за два святкових дні – 31 грудня та 1 січня – обсяг передачі даних у мережі досяг 477 ТБ, що на 184% більше, ніж минулого року. У перші години 2017 року понад 30% трафіку мобільного інтернету зайняли соціальні мережі Facebook, Instagram, Twitter.

Цього року Київстар очікує у декілька разів більший інтернет трафік, завдяки широкому розповсюдженню доступу до послуг 3G-зв’язку та новим привабливим тарифам. Спеціальна оптимізація параметрів мережі забезпечить безперервність сервісу передачі даних у період пікових навантажень.

Упродовж 2017 року Київстар суттєво посилив мережу: було завершено процес модернізації, замінено радіообладнання для базових станцій - щоб надавати українцям послуги високошвидкісної мобільної передачі даних.

Нове обладнання працює на базі рішення Single RAN (єдиний радіо доступ), відомого як «конвергенція технологій». Це рішення дозволяє в рамках єдиного програмно-апаратного комплексу базової станції використовувати обладнання для різних стандартів мобільного зв'язку, в тому числі 3G і 4G. Як результат, пропускна здатність мережі збільшилася на 250%, що дозволяє оперативно обслуговувати інтернет-трафік.

Щорічно Київстар успішно справляється зі святковим «піком», завчасно готуючись до нього. Так, минулого року абоненти Київстар здійснили за 31 грудня і 1 січня близька 500 млн викликів, надіслали 43 млн вітальних SMS і близька 500 тис MMS.