м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар підключив до 3G Кіровоград та Нікополь

   14.06.2016

   Зв’язок 3G національного телеком-оператора вже охопив 20 областей України. Відсьогодні мобільний інтернет нового покоління доступний мешканцям Кіровограда, а також Нікополя (Дніпропетровська область).

   Київстар розширює територію 3G і оголошує про комерційні запуски новозбудованих мереж у Кіровоградській та Дніпропетровській областях. Так, послуги сучасного швидкісного інтернету стали доступні мешканцям Кіровограда і населених пунктів Соколівське, Сонячне, Підгайці, Нова Павлівка, Бережинка, Новопетрівка тощо.

   У Дніпропетровській області мережі 3G запустились в місті Нікополь і населених пунктах Придніпровське, Мусіївка, Кам’янське, Приміське, Олексіївка.

   Ще у 150 населених пунктах проводяться технічні тести мереж 3G. Відповідно до планів компанії, найближчим часом комерційний запуск послуг швидкісного інтернету відбудеться в місті Суми.

   Користування зв’язком у мережі 3G сплачується згідно з поточними тарифними планами. Абоненти Київстар будь-яких тарифних планів можуть користуватися швидкісним мобільним інтернетом без жодних налаштувань і заміни SIM-карти. Тарифи на послуги інтернету 3G такі ж, як і на інтернет за технологією EDGE.

   Щоб отримати більше переваг від сучасних інтернет-технологій, абоненти можуть обрати один із нових тарифних планів. У нових комерційних пропозиціях абонентам у рахунок щомісячної фіксованої плати надаються великі обсяги нетарифікованих хвилин дзвінків, мегабайтів інтернету, безлімітний доступ до соцмереж і месенджерів, музика та відео без плати за використаний трафік.

   На сьогодні територія мережі 3G Київстар охоплює 868 населених пунктів у 20 областях України, в тому числі 18 обласних центрів. На цій території проживає понад 40% населення України.