м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар підключив до 3G Мелітополь і ще ряд міст

   29.06.2016

   Послуги 3G Київстар стали доступні абонентам в містах Мелітополь (Запорізька), Чоп (Закарпатська), Сколе (Львівська), Славута (Хмельницька), Хотин (Чернівецька) і ряді населених пунктів у різних областях України.

   Київстар продовжує активне будівництво мереж 3G. Так, нещодавно, послуги швидкісного мобільного інтернету нового покоління стали доступними абонентам Київстар ще у ряді міст. Це міста Мелітополь (Запорізька область), Чоп (Закарпатська), Сколе, Радехів і Миколаїв (Львівська), Славута (Хмельницька), Хотин (Чернівецька), Сквира (Київська).

   Крім того, мережі 3G з’явились і в ряді сільських населених пунктів: Даньківці, Великий Кучурів (Чернівецька обл.), Золотуха, Володарка (Київська обл.), Ланівці, Вишнівці (Тернопільська обл.), Соломоново (Закарпатська), Семенівка, Костянтинівка, Садове, Вознесенка (Запорізька обл).

   Щодня до послуг 3G Київстар приєднуються нові міста та селища. Мережа 3G Київстар охоплює територію, де мешкає 42% населення України. Одночасно з налаштуванням мереж нового покоління Київстар здійснює повну заміну обладнання на основі найновіших технологічних рішень. В сотнях населених пунктів наразі проводиться налаштування вже збудованих мереж 3G для комерційного запуску.

   Користування зв’язком у мережі 3G сплачується згідно з поточними тарифними планами. Абоненти Київстар будь-яких тарифних планів можуть користуватися швидкісним мобільним інтернетом без жодних налаштувань і заміни SIM-карти. Тарифи на послуги інтернету 3G такі ж, як і на інтернет за технологією EDGE.

   Щоб отримати більше переваг від сучасних інтернет-технологій, абоненти можуть обрати один із нових тарифних планів. У нових комерційних пропозиціях абонентам у рахунок щомісячної фіксованої плати надаються великі обсяги нетарифікованих хвилин дзвінків, мегабайтів інтернету, безлімітний доступ до соцмереж і месенджерів, музика та відео без плати за використаний трафік.