м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар підключив до 3G нові міста на Півдні та Заході України

   15.06.2016

   Зв’язок 3G національного телеком-оператора вже охопив 974 населені пункти в 21 області України. Відсьогодні мобільним інтернетом нового покоління можуть користуватись мешканці міст Біляївка, Подільск, Рені, Саврань, Бершадь, Немирів, Бар, Стебник і ще ряду населених пунктів у південних та західних регіонах України.

   15 червня 2016 до мережі 3G Київстар приєднались ще 60 населених пунктів в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Львівській, Вінницькій та Київській областях.

   Так, в Одеській області послуги швидкісного мобільного інтернету стали доступні мешканцям міст Рені, Саврань, Подільськ (Котовськ), Овідіополь, Біляївка. В Херсонській області — в містечках Станіслав та Козачі Лагері. На Миколаївщині до 3G підключено селища Семенівка та Лиса Гора.

   На Вінничині 3G Київстар з’явився у містах Гнівань, Турбів, Бершадь, Немирів, Брацлав, Тульчин, Бар та в десятках селищ. У Львівській області — в містах Городок і Стебник.

   Також розширено 3G-мережу в Київській області — зв’язок нового покоління став доступним мешканцям селищ Гребінки, Ставище, Рокитне, Узин.

   Ще в близько 200 населених пунктах проводиться налаштування збудованих мереж 3G для їх підготовки до комерційного запуску.

   Користування зв’язком у мережі 3G сплачується згідно з поточними тарифними планами. Абоненти Київстар будь-яких тарифних планів можуть користуватися швидкісним мобільним інтернетом без жодних налаштувань і заміни SIM-карти. Тарифи на послуги інтернету 3G такі ж, як і на інтернет за технологією EDGE.

   Щоб отримати більше переваг від сучасних інтернет-технологій, абоненти можуть обрати один із нових тарифних планів. У нових комерційних пропозиціях абонентам у рахунок щомісячної фіксованої плати надаються великі обсяги нетарифікованих хвилин дзвінків, мегабайтів інтернету, безлімітний доступ до соцмереж і месенджерів, музика та відео без плати за використаний трафік.

   На сьогодні територія мережі 3G Київстар охоплює 974 населені пункти у 21 області України, в тому числі у 18 обласних центрах. На цій території проживає понад 40% населення України.