м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар підключив до 3G ще 14 райцентрів

   14.07.2016

   До мережі 3G підключено ще 14 райцентрів, де проживає понад 200 тисяч осіб. Це — Болград, Кодима, Ярмолинці, Перемишляни, Острог, Сарни та ін.

   Київстар продовжує активне будівництво мереж 3G і вже охопив зв’язком нового покоління понад 1800 населених пунктів. Днями послуги швидкісного мобільного інтернету стали доступні для жителів ще 14 райцентрів, серед яких міста Болград і Кодима (Одеська обл.), Новотроїцьке (Херсонська обл.), Сторожинець (Чернівецька обл.), Хорол (Полтавська обл.), Володимирець, Острог, Сарни (Рівненська обл.), Благовіщенське, Петрове (Кіровоградська обл.), Перемишляни (Львівська обл.), Ярмолинці (Хмельницька обл.), Теребовля (Тернопільська обл.), Врадіївка (Миколаївська обл.), а також міста Березань (Київська обл.) і Ладижин (Вінницька). Також 3G-зв’язок з’явився в десятках сільських населених пунктів у цих районах.

   Мережа 3G Київстар охоплює територію, де проживає понад 20 млн осіб, або 43% населення України. Одночасно з налаштуванням мереж нового покоління Київстар здійснює повну заміну обладнання на основі новітніх технологічних рішень. У сотнях населених пунктів проводиться настройка вже побудованих мереж 3G для найближчих комерційних запусків. У планах компанії — подвоїти до кінця року кількість підключених населених пунктів, щоб 3G-зв’язком Київстар могли користуватися 58% населення.

   Користування зв’язком у мережі 3G оплачується відповідно до поточних тарифних планів і не вимагає спеціальних налаштувань або заміни SIM-карти.

   Щоб отримати більше переваг від сучасних інтернет-технологій, абоненти можуть вибрати один із нових тарифних планів. У нових комерційних пропозиціях абонентам у рахунок щомісячної фіксованої плати надаються великі обсяги нетарифікованих хвилин дзвінків, мегабайтів інтернету, безлімітний доступ до соцмереж і месенджерів, музика та відео без плати за використаний трафік.