м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар підключив до 3G ще 15 райцентрів

   28.07.2016

   До мережі 3G підключено ще 15 райцентрів, де проживає близько 500 тисяч осіб. Це Тетіїв, Кагарлик, Олександрія, Старий Самбір, Яворів, Кіцмань, Глухів, Калуш, Бережани та інші.

   Київстар продовжує активне будівництво мереж 3G і вже охопив зв’язком нового покоління територію, де мешкає понад 48% населення України. Протягом тижня національний оператор підключив до швидкісного 3G-інтернету ще 15 райцентрів і прилеглі до них селища, де мешкає близько 500 тисяч осіб. А саме: міста Тетіїв та Кагарлик (Київська обл.), Іваничі (Волинська обл.), Літин (Вінницька обл.), Старий Самбір, Яворів (Львівська обл.), Олександрія (Кіровоградська обл.), Мукачеве (Закарпатська), Кіцмань (Чернівецька), Калуш (Івано-Франківська), Глухів (Сумська), Бережани (Тернопільська), Бердянськ, Приморськ (Запорізька), Доброслав (колишнє Комінтернівське, Одеська обл.).

   Послуги швидкісного 3G-інтернету Київстар на сьогодні доступні в понад 1800 населених пунктах для 20 млн мешканців України. Одночасно з налаштуванням мереж нового покоління Київстар здійснює повну заміну обладнання на основі новітніх технологічних рішень для мереж 4G та LTE. У сотнях населених пунктів проводиться налаштування вже побудованих мереж 3G для найближчих комерційних запусків. У планах компанії — подвоїти до кінця року кількість підключених населених пунктів, щоб швидкісним 3G-інтернетом Київстар могли користуватися 58% населення України.

   Користування зв’язком у мережі 3G оплачується відповідно до поточних тарифних планів і не потребує спеціальних налаштувань або заміни SIM-карти.

   Щоб отримати більше переваг від сучасних інтернет-технологій, абоненти можуть вибрати один із нових тарифних планів. У нових комерційних пропозиціях абонентам у рахунок щомісячної фіксованої плати надаються великі обсяги нетарифікованих хвилин дзвінків, мегабайтів інтернету, безлімітний доступ до соцмереж і месенджерів, музика та відео без плати за використаний трафік.