м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар підключив до 3G ще 50 населених пунктів на Заході України

   04.07.2016

   Днями до 3G-мережі Київстар підключилось ще 50 населених пунктів України. Так, мобільний зв’язок нового покоління став доступним у містах Володимир-Волинський (Волинська обл), Нетішин, Дунаївці (Хмельницька обл), Золочів (Львівська обл), Збараж (Тернопільська обл), а також у десятках малих населених пунктів України.

   Київстар продовжує активне будівництво мережі 3G. Так, днями послуги швидкісного мобільного інтернету стали доступними абонентам ще в 50 населених пунктів на Заході України, де раніше не було 3G зв’язку. Це міста Володимир-Волинський (Волинська обл), Нетішин, Дунаївці (Хмельницька обл), Золочів (Львівська обл), Збараж (Тернопільська обл) та кілька десятків сіл та селищ на території цих областей.

   Щодня до послуг 3G Київстар приєднуються нові міста та селища. Мережа 3G Київстар охоплює територію, де проживає більш 43% населення України. Одночасно із налаштуванням мереж нового покоління Київстар здійснює повну заміну устаткування на основі новітніх технологічних рішень. У сотні населених пунктів зараз проводиться налаштування вже збудованих мереж 3G для найближчих комерційних запусків.

   Користування зв’язком у мережі 3G сплачується згідно з поточними тарифними планами. Абоненти Київстар будь-яких тарифних планів можуть користуватися швидкісним мобільним інтернетом без жодних налаштувань та заміни SIM-карти.

   Щоб отримати більше переваг від сучасних інтернет-технологій, абоненти можуть обрати один із нових тарифних планів. У нових комерційних пропозиціях абонентам у рахунок щомісячної фіксованої плати надаються великі обсяги нетарифікованих хвилин для дзвінків, мегабайтів інтернету, безлімітний доступ до соцмереж та месенджерів, музика та відео без плати за використаний трафік.

   На сьогодні мережа мобільного зв’язку Київстар за технологією 3G охоплює понад 1700 населених пунктів, де мешкають 20 млн жителів України. В планах компанії подвоїти до кінця року кількість підключених населених пунктів, щоб 3G зв’язком Київстар могли користуватись 58% населення.