м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар підключив до 4G ще 1046 населених пунктів

   04.11.2019

   Ще 830 тисяч мешканців України отримали доступ до швидкісного мобільного інтернету за технологією 4G/LTE.

   Київстар збільшив територію мережі 4G у 21-й області України і підключив до нових технологій одразу 1046 населених пунктів. Так, швидкісний мобільний інтернет з’явився у сотнях сіл, зокрема Комишуваха, Великий Бурлук, Мамаївці, Прилісне, Лопатичі, Щербинці, Великий Бурлук. Крім того зв’язок 4G покращено у багатьох містах.

   Завдяки технічним заходам з розширення мережі, ще 830 тисяч жителів України зможуть користуватись перевагами нових мобільних технологій в мережі Київстар.

   Сьогодні мережа 4G національного оператора працює у 7885 населених пунктах, з яких 90% - у сільській місцевості. Це територія, де проживає понад 29,8 млн осіб, або 72% населення України.

   Київстар піклується про якість послуг. Для цього компанія встановлює нові базові станції для 4G-зв’язку – їх у мережі вже 7,5 тисяч. Як свідчать тести передачі даних, здійснені у 3 кв 2019 міжнародною компанією Ookla, Київстар забезпечує найвищу середню швидкість мобільного інтернету на пристроях що підтримують 4G- зв’язок.

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26,2 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.