м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар підключив до 4G ще 73 населених пунктів України

   31.01.2020

   Швидкісний мобільний інтернет за технологією LTE доступний для 74% населення України.

   Київстар підключив до мережі 4G нові міста і селища – зокрема, Чуднів (Житомирська обл), Остер (Чернігівська обл), Оржиця (Полтавська обл), Солоне (Дніпропетровська обл), та ін. Швидкісний мобільний інтернет за технологією LTE вже доступний для понад 74% населення України.

   Завдяки розвитку мережі 4G, абоненти Київстар суттєво збільшили використання мобільного інтернету. Так, у 2019 році в мережі Київстар абонентами використано 648 Петабайтів трафіку, удвічі більше, ніж в 2018 році. При цьому більше 50% цього трафіку використано у мережі 4G. Загалом, з 2018 року вже 10 мільйонів абонентів скористались послугами 4G в мережі Київстар.  

   Нагадаємо, що за даними незалежних міжнародних компаній Ookla та nPerf за 2018 і 2019 роки середня швидкість мобільного інтернету швидкість мобільної передачі даних в мережі 4G в Київстар - найвища з-поміж усіх мобільних операторів України.

   З 2015 року телеком оператор Київстар інвестував у розвиток мобільного зв’язку 3G і 4G понад 25 млрд грн.

   Щоб користуватись послугами 4G абонентові потрібен відповідний смартфон з підтримкою технології LTE та USIM-картка. Замінити стару SIM-карту на USIM можна безкоштовно  в більше 8 тисячах торгових точок по всій Україні.

    

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26,4млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.