м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар підключив до 4G ще 754 населених пунктів України

   21.02.2020

   Швидкісний мобільний інтернет за технологією LTE доступний для 75% населення України.

   Київстар підключив до мережі 4G нові міста і селища, зокрема: Яворів, Бібрка, Куликів (Львівська обл), Просяна, Котовка (Дніпропетровська обл), Степногірськ (Запорізька обл), Великі Сорочинці, Засулля (Полтавської обл), Велика Писарівка (Сумської обл), Мліїв, Вільшана (Черкаська обл), та ін. Загалом, доступ до LTE отримало 754 населених пункти, де проживає 370 тисяч людей. Мережа 4G Київстар працює на території, де мешкає понад 75% населення України.

   Мобільним інтернетом у мережі Київстар  користується понад 16 млн абонентів. У 2019 році обсяги використання дата трафіку зросли на 54%, порівняно з 2018 роком, до 4263 МБ на абонента. При цьому більше 50% цього трафіку використано у мережі 4G. Нагадаємо, що за даними незалежних міжнародних компаній Ookla та nPerf за 2018 і 2019 роки середня швидкість мобільного інтернету швидкість мобільної передачі даних в мережі 4G в Київстар — найвища з-поміж усіх  мобільних операторів України.

   З 2015 року телеком оператор Київстар інвестував у розвиток мобільного зв’язку 3G і 4G понад 25 млрд грн. Щоб користуватись послугами 4G абонентові потрібен відповідний смартфон з підтримкою технології LTE та USIM-картка. Замінити стару SIM-карту на USIM можна безкоштовно в більше 8 тисячах торгових точок по всій Україні.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26,4млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.