м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар підтримав літню школу проекту для обдарованих дітей і педагогів «IT-Дніпро»

   24.06.2016

   З ініціативи науково-методичного центру Управління освіти Дніпропетровської міської ради цього року в Дніпрі почав свою роботу освітній проект для вчителів інформатики та обдарованих дітей «ІТ-Дніпро». Завдяки підтримці Київстар 30 учасників програми зможуть пройти черговий етап навчання на свіжому повітрі в Карпатах.

   «Навіть кілька захоплених талановитих учнів звичайної школи повинні мати можливість вибрати й освоювати у себе в класі будь-яку з сучасних інформаційних технологій. Для цього поруч повинен бути небайдужий вчитель інформатики, професіонал своєї справи. Дуже важливо допомогти таким вчителям у вдосконаленні знань, дати можливість вчитися новому самим і розвивати здібності своїх талановитих учнів. Я радий, що нам вдалося зібрати команду однодумців, у якій і учні, і їхні батьки, і IT-компанії. Завдяки партнерам проекту протягом трьох тижнів наша дружна та енергійна команда зможе активно вчитися й отримати заряд здоров’я в чудовому куточку України Карпатах», говорить Микола Кузічев, ініціатор і керівник освітнього проекту «IT-Дніпро».

   Київстар підтримав літню школу «IT-Дніпро» в рамках соціально-освітньої програми «Зроби свій внесок», яка є частиною глобальної ініціативи «Make Your Mark» міжнародної групи VimpelCom. Компанія підтримує талановиту молодь, яка демонструє найкращі результати в точних дисциплінах, з метою сприяння розвитку STEM-освіти в Україні.

   «Нам удвічі приємніше підтримувати цей проект, тому що його реалізовують педагоги, яким дійсно небайдуже майбутнє дітей. Вони готові розвиватися, рухатися вперед, шукати можливості для втілення своїх ідей, стимулюючи перехід освіти на якісно новий рівень. Важливо, що таким чином вони подають школярам прекрасний приклад, демонструють перспективи та стимулюють до досягнення цілей», зазначила Алла Лаврентьєва, менеджер зі зв’язків із громадськістю Київстар.

   Також Київстар надає підтримку літнім школам Рішельєвського ліцею (м. Одеса) та Львівського фізико-математичного ліцею.

   Довідка про загальнонаціональну соціально-освітню ініціативу «Зроби свій внесок» («Make Your Mark»)

   «Зроби свій внесок» — загальнонаціональна соціально-освітня ініціатива компанії «Київстар» у рамках глобальної програми «Make Your Mark», яка реалізується міжнародною групою VimpelCom. Проект орієнтований на підтримку талановитих школярів, студентів-програмістів, стартаперів і молодих підприємців. Ініціатива передбачає підтримку українських школярів, які показують найкращі результати у точних дисциплінах — природничих науках, технологіях, включаючи інформаційні, інженерії, робототехніці та математиці.

   У 2015 році в рамках ініціативи «Зроби свій внесок» Київстар підтримав змагання програмістів OCPC-2015 та Всеукраїнську учнівську математичну олімпіаду. За сприяння компанії національна команда гідно представила Україну на міжнародних олімпіадах — Romanian Master in Mathematics та European Girls’ Mathematical Olympiad, а на Міжнародній математичній олімпіаді у Таїланді показала найкращий у Європі результат. Працюючи на перспективу, національний телеком-оператор Київстар підтримав проведення Всеукраїнської літньої школи, у якій взяли участь 163 юних математики із різних регіонів України. Уже 5 років Київстар — генеральний партнер Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.

   Також Київстар організовує серію зустрічей із лідерами суспільної думки в галузі економіки та соціальних дисциплін на базі Kyivstar Business Hub. Цей проект має на меті розвиток духу підприємництва та технологічних навичок у молоді. З-поміж іншого, ініціатива «Зроби свій внесок» орієнтована на стимулювання створення та розвитку молодими людьми соціально-значущих програмних продуктів, які побудовані на мобільних технологіях. На сьогодні гостями цих заходів стали вже понад 3 000 молодих підприємців.