м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар підтримав Міжнародну математичну олімпіаду в Гонконзі

   29.07.2016

   Національний телеком-оператор у рамках глобальної ініціативи з підтримки освіти в Україні допоміг команді школярів представити нашу країну на 57-й Міжнародній математичній олімпіаді (57th International Mathematical Olympiad, IMO).

   Київстар надає підтримку українській математичній команді в рамках соціально-освітньої програми Make Your Mark («Зроби свій внесок»). Цей проект орієнтований на підтримку талановитої молоді — школярів, студентів, стартаперів і молодих підприємців, які прагнуть внести свій вклад у розвиток України.

   «Ми вже не вперше допомагаємо талановитій молоді проявити себе на міжнародних змаганнях. Цього року Микита Скібіцький і Денис Пушкін завоювали срібло, решта команди бронзу. Це хороший результат! Я впевнений, так ми не тільки надихаємо дітей, але і даємо їм стимул вивчати науку більш глибоко, — говорить Петро Чернишов, президент Київстар. Чим більше у нас розумної, обдарованої молоді, тим у кращій країні ми з вами будемо жити в майбутньому».

   Школярів супроводжували доктор фізико-математичних наук і професор Богдан Рубльов, кандидат фізико-математичних наук, асистент Факультету кібернетики КНУ імені Тараса Шевченка Андрій Анікушин і науковий співробітник з Інституту модернізації змісту освіти Андрій Паньков.

   57-я Міжнародна математична олімпіада (International Mathematical Olympiad’2016) проходила в Гонконзі. У ній взяли участь 602 учні з 109 країн. Україну представляли шестеро ліцеїстів: Антон Тригуб (Київ, гімназія «Академія»), Ольга Силіна (Харків, фізико-математичний ліцей № 27), Денис Пушкін (Київ, ліцей «Наукова зміна»), Нго Нгок Тхай Шон (Харків, фізико-математичний ліцей № 27), Микита Скібіцький (Київ, ліцей № 208), Ярослав Ківва (Київ, ліцей «Лідер»).

   Міжнародні математичні олімпіади (IMO) проводяться у світі з 1959 року. Україна бере в них участь з 1993 року. За цей час 144 українські школярі завоювали для країни 33 золоті медалі, 55 срібних і 44 бронзові.

   Також Київстар підтримує проведення Математичної літньої школи, що дозволить почати відбір найбільш талановитих математиків, яких найкращі викладачі готуватимуть до профільної олімпіади.

   Довідка про загальнонаціональну соціально-освітню ініціативу «Зроби свій внесок» («Make Your Mark»)

   «Зроби свій внесок» — загальнонаціональна соціально-освітня ініціатива компанії «Київстар» у рамках глобальної програми «Make Your Mark», яка реалізується міжнародною групою VimpelCom. Проект орієнтований на підтримку талановитих школярів, студентів-програмістів, стартаперів і молодих підприємців. Ініціатива передбачає підтримку українських школярів, які показують найкращі результати у точних дисциплінах — природничих науках, технологіях, включаючи інформаційні, інженерії, робототехніці та математиці.

   У 2015 році в рамках ініціативи «Зроби свій внесок» Київстар підтримав змагання програмістів OCPC-2015 та Всеукраїнську учнівську математичну олімпіаду. За сприяння компанії національна команда гідно представила Україну на міжнародних олімпіадах — Romanian Master in Mathematics та European Girls’ Mathematical Olympiad, а на Міжнародній математичній олімпіаді у Таїланді показала найкращий у Європі результат. Працюючи на перспективу, національний телеком-оператор Київстар підтримав проведення Всеукраїнської літньої школи, у якій взяли участь 163 юних математики із різних регіонів України.

   Також Київстар організовує серію зустрічей із лідерами суспільної думки в галузі економіки та соціальних дисциплін на базі Kyivstar Business Hub. Цей проект має на меті розвиток духу підприємництва та технологічних навичок у молоді. З-поміж іншого, ініціатива «Зроби свій внесок» орієнтована на стимулювання створення та розвитку молодими людьми соціально-значущих програмних продуктів, які побудовані на мобільних технологіях. На сьогодні гостями цих заходів стали вже понад 3 000 молодих підприємців.