м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар підтримав створення курсу про підприємництво для школярів

   29.01.2021

   29 січня 2021 року Міністерство цифрової трансформації України, Київстар та студія онлайн-освіти EdEra презентували курс «Підприємництво для школярів». Курс розрахований на 6 модулів і 36 уроків із залученням найкращих експертів у своїх сферах. У планах передбачається отримання грифу від Міносвіти, що дозволить рекомендувати курс як факультатив до уроків економіки. 

   Пройти курс «Підприємництво для школярів» можна на національній онлайн-платформі «Дія.Цифрова освіта». 

   «Місія Київстар — змінювати Україну та відкривати нові можливості для людей. Саме тому ми підтримали створення курсу з підприємництва для школярів. Ми віримо, що цей освітній серіал допоможе молодому поколінню відкрити для себе світ бізнесу та навчить мріяти сміливо про найбільш амбітні цілі у житті», — Анна Захараш, директорка з корпоративних комунікацій Київстар.

   Під час презентації курсу заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що Мінцифра опікується питанням навчання підприємців і розвитку підприємницької екосистеми України. 

   «Розробку нового курсу ми підпорядковували глобальній меті — розвивати підприємницьке мислення в школярів і в такий спосіб надихати нові покоління українців на створення власного бізнесу, якою б амбітною метою це не здавалося їм спочатку», — сказала Валерія Іонан. 

   CEO студії онлайн-освіти EdEra Ілля Філіпов підкреслив, що цей курс — унікальний.

   «По-перше, він заснований на рамці компетенцій з підприємництва EntreComp. Це міжнародний стандарт, за яким створюються програми з підприємництва в Європі. По-друге, на кожну тему з курсу запрошений спікер з бізнес-сфери, який ділиться своїм досвідом, конкретними кейсами. Це не курс про бізнес-теорію, це курс, де теорія підкріплюється досвідом Монобанку, Megogo й інших успішних українських бізнесів. І, по-третє, курс створений спеціально для підлітків, ми зробили його таким, щоб він міг конкурувати з контентом улюблених блогерів підлітків на Youtube».

   Викладачка бізнес-школи «МІМ-Київ», віцепрезидентка компанії «IT-Інтегратор» Надія Омельченко, яка стала експерткою курсу, закликала батьків дивитися із власними дітьми курс про підприємництво для школярів — бути ментором своєї дитини. 

   Прямий ефір презентації курсу можна переглянути за посиланням.