м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар підтримав Всеукраїнську студентську олімпіаду з телекомунікацій в Одесі

   29.04.2016

   27-29 квітня 2016 року в Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова було проведено II тур Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Телекомунікації» спеціальностей «Телекомунікаційні системи та мережі» та «Інформаційні мережі зв’язку». Національний телеком-оператор Київстар традиційно підтримав проведення Олімпіади в рамках своєї соціально-освітньої програми «Make Your Mark» («Зроби свій внесок»).

   «У рамках соціально-освітньої ініціативи „Make Your Mark“ компанія вже не перший рік підтримує олімпійські змагання з профільних навчальних дисциплін національного рівня. Завдяки таким конкурсам ми можемо особисто знайомитися та спілкуватися з українськими талановитими студентами, слідкувати за їхніми досягненнями. Адже ці юнаки та дівчата є інтелектуальним потенціалом нашої країни і їх треба підтримувати», — говорить Юлія Дробишева, менеджер зі зв’язків із громадськістю Київстар.

   Довідка про загальнонаціональну соціально-освітню ініціативу «Зроби свій внесок» («Make Your Mark»)

   «Зроби свій внесок» — загальнонаціональна соціально-освітня ініціатива компанії «Київстар» у рамках глобальної програми «Make Your Mark», яка реалізується міжнародною групою VimpelCom. Проект орієнтований на підтримку талановитих школярів, студентів-програмістів, стартаперів і молодих підприємців. Ініціатива передбачає підтримку українських школярів, які показують найкращі результати у точних дисциплінах — природничих науках, технологіях, включаючи інформаційні, інженерії, робототехніці та математиці.

   У 2015 році в рамках ініціативи «Зроби свій внесок» Київстар підтримав змагання програмістів OCPC-2015 та Всеукраїнську учнівську математичну олімпіаду. За сприяння компанії національна команда гідно представила Україну на міжнародних олімпіадах — Romanian Master in Mathematics та European Girls’ Mathematical Olympiad, а на Міжнародній математичній олімпіаді у Таїланді показала найкращий у Європі результат. Працюючи на перспективу, національний телеком-оператор Київстар підтримав проведення Всеукраїнської літньої школи, у якій взяли участь 163 юних математики із різних регіонів України.

   Також Київстар організовує серію зустрічей із лідерами суспільної думки в галузі економіки та соціальних дисциплін на базі Kyivstar Business Hub. Цей проект має на меті розвиток духу підприємництва та технологічних навичок у молоді. З-поміж іншого, ініціатива «Зроби свій внесок» орієнтована на стимулювання створення та розвитку молодими людьми соціально-значущих програмних продуктів, які побудовані на мобільних технологіях. На сьогодні гостями цих заходів стали вже понад 3 000 молодих підприємців.