м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар підтримав Всеукраїнський конкурс start-up проектів «ІТ-Еврика! Україна»

   24.05.2016

   У Національному університеті «Львівська політехніка» відбувся фінал Всеукраїнського студентського конкурсу інноваційних start-up проектів «ІТ-Еврика! Україна». У рамках своєї соціально-освітньої програми «Make Your Mark» («Зроби свій внесок») національний телеком-оператор Київстар виступив партнером конкурсу та нагородив найкращих.


   Загалом у конкурсі взяли участь 205 команд студентів з різних вищих навчальних закладів України. Експертною комісією було обрано 10 кращих інноваційних ІТ-проектів. Саме серед них журі, до складу якого входили провідні фахівці шведських та українських ІТ-компаній, а також викладачі університету ім. Ліннея (Швеція), обирали три найкращі та найцікавіші проекти.

   Цьогорічними переможцями «ІТ-Еврика! Україна» стали команди Чорноморського державного університету ім. Петра Могили (І місце), Вінницького національного технічного університету (ІІ місце) та Національного університету «Львівська політехніка» (ІІІ місце).

   Студенти «Львівської політехніки» запропонували рішення, яке допоможе підібрати оптимальний тарифний план для абонентів мережі будь-якого мобільного оператора. Команда ВНТУ представила продукт, який покликаний вирішити питання нагляду за людьми з серцево-судинними захворюваннями та пацієнтами, прикутими до ліжка у зв’язку із травмами хребта, інсультами, серцевими нападами і т.д. Переможці конкурсу із ЧДУ запропонували пристрій, який зможе допомогти незрячим отримувати більше інформації.

   «Ключовою метою конкурсу є популяризація інноваційної і підприємницької діяльності ІТ-студентів та об’єднання зусиль вищих навчальних закладів і ІТ-компаній у розвитку творчого потенціалу майбутніх фахівців. Дуже приємно бачити, що сучасна молодь своїми інноваційними підходами та проектами намагається допомогти і тим, у кого є певні фізичні вади чи проблеми. Отже це не тільки конкурс інновацій, а також і значний соціальний проект», – зазначає Віталій Яковина, к.ф.-м.н., доцент, представник організаційного комітету конкурсу.

   Нагадаємо, всеукраїнський конкурс інноваційних start-up проектів студентів ІТ-напрямків підготовки «ІТ-Еврика! Україна» проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України в рамках міжнародного Tempus-проекту NEFESIE «Національна освітня інфраструктура удосконалення інноваційної та підприємницької діяльності ІТ-студентів». Цього року співорганізатором конкурсу стала кафедра програмного забезпечення Національного університету «Львівська політехніка».