м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар підтримав Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт в Одесі

   28.03.2016

   23-25> березня 2016 року в Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова було проведено II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з технічних наук спеціальностей «Телекомунікаційні системи та мережі» та «Інформаційні мережі зв’язку». Національний телеком-оператор Київстар традиційно підтримав проведення конкурсу в рамках своєї соціально-освітньої програми «Make Your Mark» («Зроби свій внесок»).

   Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України конкурс проводився на базі Одеської академії зв’язку в сьомий раз. Цього року до участі в конкурсі були надіслані 30 робіт студентів та студентських колективів з 12-ти вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації з 7 міст України: Львова, Харкова, Києва, Одеси, Миколаєва, Сум, Чернівців.

   На підставі рецензій та відкритого обговорення, галузева конкурсна комісія визначила 20 кращі робіт та запросила їх авторів до участі у підсумковій науково-практичній конференції для особистого захисту.

   «Сьогодні сфера телекомунікацій — це одна з найбільш динамічних сфер світової економіки. Безумовно, основою ії розвитку є наука, а майбутнє телекомунікаційної науки формується саме в межах таких конкурсів студентських наукових робіт. Цього року ми побачили велику кількість цікавих інноваційних рішень, які, я сподіваюся, також знайдуть своє втілення. Ми дуже вдячні Київстар за підтримку талановитої молоді. Внесок цієї соціально-відповідальної компанії у розвиток студентської науки є свідченням того, що Київстар налаштований на підтримку майбутнього нашої країни», — говорить Вадим Каптур, проректор з наукової роботи Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова.

   За результатами захисту, автори кращих робіт були нагороджені дипломами. Дипломи I ступеня отримали Михайло Константинов, Юлія Польна від ОНАЗ ім. О.С. Попова (м. Одеса) і Богдан Киричук від НУ «ЛП» (м. Львів). Дипломи II ступеня здобули Герман Бочаров від ОНАЗ ім. О.С. Попова (м. Одеса) та Володимир Андрущак від НУ «ЛП» (м. Львів). Дипломами III ступеня були нагороджені Юрій Дончик від ХНУРЕ (м. Харків) та Іван Іщенко, Наталія Гвоздецька від НТУУ «КПІ» (м. Київ).

   На церемонії нагородження представники Київстар вручили студентам-переможцям спеціальні премії, крім того, нагороду в окремій номінації «Глибокі теоретичні знання» отримав Дмитро Оркуш, студент ОНАЗ ім. О.С. Попова. Організатори заходу також порадували учасників конкурсу оглядовою екскурсією центром Одеси.

   «Київстар не перший рік підтримує талановиту молодь, вони — наше майбутнє та потенціал нашої держави. Кожного року в нас проходять виробничу практику багато студентів з різних ВУЗів по всій Україні та ми дуже раді надати можливість отримати знання на практиці та перейняти досвід від кращих експертів в галузі телекомунікацій», — розповідає Ксенія Кекерчені, Менеджер з управління персоналом Київстар.

   Довідка про загальнонаціональну соціально-освітню ініціативу «Зроби свій внесок» («Make Your Mark»)

   «Зроби свій внесок» — загальнонаціональна соціально-освітня ініціатива компанії «Київстар» у рамках глобальної програми «Make Your Mark», яка реалізується міжнародною групою VimpelCom. Проект орієнтований на підтримку талановитих школярів, студентів-програмістів, стартаперів і молодих підприємців. Ініціатива передбачає підтримку українських школярів, які показують найкращі результати у точних дисциплінах — природничих науках, технологіях, включаючи інформаційні, інженерії, робототехніці та математиці.

   У 2015 році в рамках ініціативи «Зроби свій внесок» Київстар підтримав змагання програмістів OCPC-2015 та Всеукраїнську учнівську математичну олімпіаду. За сприяння компанії національна команда гідно представила Україну на міжнародних олімпіадах — Romanian Master in Mathematics та European Girls’ Mathematical Olympiad, а на Міжнародній математичній олімпіаді у Таїланді показала найкращий у Європі результат. Працюючи на перспективу, національний телеком-оператор Київстар підтримав проведення Всеукраїнської літньої школи, у якій взяли участь 163 юних математики із різних регіонів України.

   Також Київстар організовує серію зустрічей із лідерами суспільної думки в галузі економіки та соціальних дисциплін на базі Kyivstar Business Hub. Цей проект має на меті розвиток духу підприємництва та технологічних навичок у молоді. З-поміж іншого, ініціатива «Зроби свій внесок» орієнтована на стимулювання створення та розвитку молодими людьми соціально-значущих програмних продуктів, які побудовані на мобільних технологіях. На сьогодні гостями цих заходів стали вже понад 3 000 молодих підприємців.