м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар підтримає фестиваль інновацій та винахідників Kyiv Maker Faire

   19.05.2016
   За підтримки Київстар 21-22 травня у Києві відбудеться третій фестиваль технологій, винахідливості та креативності Kyiv Maker Faire.

   Будучи лідером телеком-ринку України, Київстар інвестує мільйони гривень у розробки нових технологій і втілення інновацій, приділяючи належну увагу всім перспективним і потенційно проривним ідеям. Уже вдруге компанія виступає партнером Kyiv Maker Faire – фестивалю технологій, винахідливості та креативності, який є частиною міжнародного руху мейкерів.

   Цьогорічний фестиваль об’єднає близько двох сотень учасників, серед яких винахідники й інженери, майстри й аматори, митці та науковці – всі ті, хто робить реальний світ більш фантастичним і цікавим. «Мейкерство – це новий світогляд. Самі технології нічого не варті без людей. Ми збираємо разом найрізноманітніших мейкерів і створюємо майбутнє», – пояснює важливість подібних подій Юрій Власюк, продюсер заходу.

   Цього року на відвідувачів Kyiv Maker Faire чекають майстер-класи з робототехніки; створення анімації і технік візуалізації; тестування радіомоделей та видовищні перегони дронів; експерименти, що популяризують науку; винаходи, яким під силу змінити майбутнє; освітні проекти, здатні вдосконалити сьогоднішнє життя.

   У колі винахідників і раціоналізаторів у лаунж-зоні фестивалю працюватимуть представники Київстар. Вони спілкуватимуться з відвідувачами про використання у шкільному навчанні скрайбінгу – новітньої техніки ілюстрації і візуалізації, та розповідатимуть учням старших та середніх класів про можливість взяти участь у всеукраїнському фестивалі скрайбінг-роликів «Покоління мобільного інтернету», який цього року Київстар проводитиме вже вдруге. Також для юних відвідувачів відбудуться майстер-класи з арт-скрайбінгу. «Інтерес до творчості та відкриттів притаманний всім від початку життя. Тож величезний творчий потенціал дитини разом зі знаннями та досвідом дорослого в сумі створюють неймовірні речі, що вдосконалюють світ» , – говорить Алла Лаврентьєва, керівник скрайбінг-фесту «Покоління мобільного інтернету».

   Детальніше про фестиваль інновацій та винахідників Kyiv Maker Faire: makerfairekyiv.com .

   Захід відбуватиметься 21-22 травня на території Національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ) у павільйоні №19, адреса: пр. Академіка Глушкова, 1, м. Київ.