Новини і акції

Київстар підтримує екранізацію роману Жадана «Ворошиловград»

03.08.2017

У Старобільську Луганської області розпочалися зйомки фільму за романом Сергія Жадана «Ворошиловград».

Екранізація роману Жадана «Ворошиловград»

«Ворошиловград» – екранізація твору Сергія Жадана, кращого українського роману десятиліття за версією літературної премії ВВС Україна. За сюжетом головний герой Герман отримує телефонний дзвінок і дізнається про зникнення свого брата, власника старої бензоколонки. Герман змушений повернутися на Донбас, щоб зрозуміти що трапилось. Там він зустрічається з друзями дитинства і місцевою мафією, яка намагається відібрати сімейний бізнес. Герой вирішує залишитися в рідному місті з людьми, які люблять його і потребують його захисту.

«Історія головного героя Германа у «Ворошиловграді» – це, по суті, уособлення кожного українця, який хоче і змінює себе, своє оточення, свою країну. Така філософія співзвучна із місією Київстару, адже ми вже 20 років прагнемо зробити Україну сучасною, постійно створюємо більше можливостей для кращого життя», – наголошує начальник департаменту маркетингових комунікацій компанії Київстар Юрій Чорненький.

За словами режисера стрічки Ярослава Лодигіна, зйомки відбуваються саме в тих місцях, які надихнули Сергія Жадана на написання роману.

Наразі у Старобільську над фільмом працює більш, ніж 100 людей. Більшість реквізиту знімальна група збирала по околицях, відтак побут героїв стрічки буде максимально наближеним до реального. У масових сценах» фільму зніматимуться місцеві мешканці.

Окрім Ярослава Лодигіна, над фільмом працюють оператор Сергій Михальчук, автор роману Сергій Жадан, драматург та сценарист Наталія Ворожбит, продюсер Володимир Яценко.

Ролі в стрічці виконають актори Олег Москаленко (Герман), Олексій Горбунов (пастор), Руслана Хазіпова (Оля), Володимир Ямненко (Коча), Георгій Поволоцький, Євгенія Муц (Катя), Ігор Портянко та інші. Також одну з невеликих ролей зіграє і Сергій Жадан.

Остаточна назва фільму ще обговорюється, її повідомлять згодом. Зйомки планують завершити до кінця вересня цього року, а у широкий прокат стрічка вийде у 2018 році.

Довідка про Київстар

Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв'язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів мобільного зв'язку.

Акціонери Київстар – міжнародна група VEON Ltd. (раніше – VimpelCom ltd), офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться у вільному обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

Київстар понад 19 років працює в Україні, є одним із найбільших платників податків – за весь час роботи оператор перерахував до держбюджету 50 млрд грн. Капітальні інвестиції компанії у розвиток телекомунікацій становлять понад 33 млрд грн.

За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net