м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар повідомляє про ключові проекти 2 кварталу 2016 року

   08.08.2016
   Найважливішими досягненнями стали: збільшення території покриття 3G; модернізація інфраструктури; впровадження інновацій.

   У 2 кварталі 2016 року Київстар продовжив розвиток мережі 3G, забезпечивши доступ до нових технологій зв'язку в понад 1800 міських і сільських населених пунктах.

   Національний телеком-оператор у 2 кварталі 2016 року активно впроваджував цифрові інновації в процеси обслуговування. Так, у квітні 2016 року консультації клієнтам розпочав надавати інтелектуальний віртуальний асистент «Зоряна». Віртуальний асистент відповідає на запитання клієнтів у месенджерах (Facebооk і Telegram), на сайті компанії, в соціальних мережах. За час роботи «Зоряна» проконсультувала понад 300 тисяч клієнтів. У травні 2016 року компанія оновила систему самообслуговування «Мій Київстар». Основна відмінність нової версії системи в тому, що тепер користувачі можуть управляти всіма своїми номерами в єдиному акаунті, а також безкоштовно отримувати деталізацію витрат за останні півроку, незалежно від дати реєстрації. Оновленою системою самообслуговування вже скористалися близько півмільйона клієнтів.

   Клієнти Київстар високо оцінили якість обслуговування та вигідні тарифні пропозиції компанії. Про це свідчить не лише найвищий на телеком-ринку індекс NPS (лояльність до постачальника послуг), а й ріст споживання трафіку. В 2 кварталі 2016 року Київстар запропонував клієнтам революційну лінійку тарифних планів зі збільшеними обсягами хвилин, мегабайтів, безлімітним доступом до соцмереж і мессенджерів, можливостями слухати музику і дивитися відео без обмежень. Показник MoU у 2 кварталі 2016 року зріс до 559 хвилин, що на 5% вище ніж в аналогічному періоді 2015 року. Середнє споживання дата-трафіку на абонента досягло 283 Мб, що на 83% більше, ніж у 2 кварталі 2015 року.

   Київстар бере активну участь у розвитку країни та суспільства. У 2 кварталі 2016 року компанія продовжувала проект Make Your Mark – освітні програми для школярів і студентів. Окрім того, Київстар ініціював проекти Big Data School (навчання українців новій професії data scientist) та ВДНГ-Tech (підтримка українських стартапів і найтехнологічніших сфер економіки).

   За перше півріччя 2016 року оператор сплатив до держбюджету 1,933 млрд грн податків та зборів. Згідно рейтингу, складеному Державною фіскальною службою, Київстар входить до ТОП-20 найбільших платників податків і зберігає лідерство за обсягами платежів до бюджету серед компаній галузі зв'язку.

   Довідка про Київстар

   Київстар – український оператор телекомунікацій, надає послуги зв'язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються 25,4 млн клієнтів мобільного зв'язку і понад 800 тис. клієнтів фіксованого інтернету.

   Акціонери Київстар – міжнародна група VimpelCom Ltd. (офіс у Нідерландах), акції якої знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

   Київстар понад 18 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків та одним з найкращих роботодавців, а також соціально відповідальною компанією.

   За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.