м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар презентує нову вигідну пропозицію «Все для бізнесу»

   08.11.2016
   З 8 листопада 2016 року Київстар Бізнес надає знижку бізнес-абонентам, які користуються мобільним зв’язком від Київстар, при підключенні Wi-Fi інтернету та міської телефонії.

   Пропозиція «Все для бізнесу» – це знижка абонентної плати на міську телефонію для тарифних планів «IP Business 60», «IP Business 90» та «IP Business 300» у розмірі 30 гривень, а також на послугу «Wi-Fi Інтернет» у пакетах «Wi-Fi Business 100» та «Wi-Fi Business 200» у розмірі 50 гривень.

   Пропозиція доступна дійсним бізнес-абонентам, які вже користуються мобільним зв’язком від Київстар, а також тим представникам бізнесу, котрі лише планують приєднатись до нашої мережі та шукають оптимальні рішення для ефективної роботи.

   Щоб скористатись пропозицією «Все для бізнесу», нові абоненти можуть підключати чинні тарифні плани мобільного зв’язку «3G Business» – обирайте один із актуальних тарифів мобільного зв’язку та отримуйте знижку при підключенні інтернету та міської телефонії.

   Можливість підключення послуги «Wi-Fi Інтернет» ви можете перевірити на нашому сайті у розділі Інтернет для малого та середнього бізнесу.

   Детальна інформація про пропозицію «Все для бізнесу» – за посиланням.

   Комбінуйте послуги Київстар для вашого бізнесу – отримуйте знижки!