м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар продовжує розвивати смарт-транспорт в містах України

   27.07.2020

   Київстар продовжує розвивати цифрові сервіси для абонентів і долучати їх до культури використання грошей з мобільного рахунку для оплати послуг, в тому числі проїзду в транспорті. За рік обсяг платежів за проїзд в громадському транспорті з мобільного рахунку зріс у 8 разів (період аналізу: червень 2019 – червень 2020).

   Нещодавно жителі та гості міст Житомира, Луцька, Тернополя та Чернігова отримали можливість використати свій мобільний рахунок для поповнення електронних проїзних. Поповнити е-квиток з мобільного рахунку Київстар можна вже у 7 містах України: Києві, Вінниці, Чернігові, Житомирі, Тернополі, Луцьку та Івано-Франківську, а сплатити за проїзд за допомогою SMS в 4 містах – у Вінниці, Житомирі, Івано-Франківську та Львові. Послуга доступна всім абонентам передплаченого зв’язку Київстар при підтримці Міських Держадміністрацій. Поповнити електронний квиток можна на сайті money.kyivstar.ua в розділі Транспорт.

   «Дуже приємно бачити, як розвиваються міста, як активно вони долучаються до розвитку цифрових сервісів для мешканців. Е-квиток – це простий, але дуже яскравий приклад цифрового світу на рівні інфраструктури міста, а поповнення електронного квитка з мобільного рахунку – ще один зручний та екологічний спосіб безготівкової оплати. Ми й надалі спільно з містами України працюватимемо в рамках концепції smart city та розвиватимемо серед жителів звички користуватися онлайн-сервісами», — прокоментував Сергій Коптік, керівник департаменту мобільних фінансових сервісів Київстар.

   Перелік послуг для оплати за допомогою мобільного рахунку нараховує більше ніж 3 000. Серед них — оплата комунальних платежів, інтернету і телебачення, переказ грошей з одного мобільного рахунку на інший і на банківську карту, послуги страхування, покупка квитків у театр, на концерти, а також оплата штрафів за порушення ПДР. Оплату можна здійснювати за допомогою мобільного додатку «Смарт-Гроші», на сайті money.kyivstar.ua та на сайті фінансового партнера, або через USSD-команди на смартфоні або кнопковому мобільному телефоні.

    

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар — найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26 млн абонентів. Акціонери Київстар — міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком-ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.