Новини і акції

Київстар пропонує нове Big Data рішення для бізнесу – «Business Data Solution»

19.08.2019

З 15 серпня 2019 року Київстар запроваджує новий продукт на основі аналізу великих даних, за допомогою якого можливо самостійно створювати промо-розсилки для залучення нових клієнтів.

«Business Data Solution» — це продукт на основі великих даних, який в автоматичному режимі допоможе надсилати рекламу в смс цільовій аудиторії. Особливістю рішення є те, що це система з доступом через WEB-інтерфейс. В ній можна працювати як самостійно, так і командами в будь-який час. Завдяки великим даним та з використанням алгоритмів машинного навчання розроблено критерії, за якими визначаються сегменти абонентів, кому буде корисна і цікава промо-розсилка.

Працюючи в системі користувач самостійно визначає аудиторію для комунікації, обирає бажаний період та створює текст. Для полегшення процесу керування витратами в інтерфейсі програми відображається прогнозована вартість комунікації під час її створення. По завершенню періоду розсилки повідомлень є можливість переглянути статистику, яка дозволяє оцінити ефективність промо та допомагає у плануванні подальших комунікацій. Оплата послуги замовником здійснюється лише за доставлені повідомлення.

Вибірка отримувачів рекламних повідомлень формується зі списку абонентів, що є споживачами послуги «Мої знижки» — смс-розсилки про ексклюзивні знижки та спеціальні пропозиції від партнерів Київстар — та погодилися на отримання таких повідомлень.

Нагадаємо, Київстар дотримується Законів України «Про інформацію» та «Про захист персональних даних» і не передає та не продає персональні дані абонентів. Усі аналітичні моделі з використанням великих даних будуються на основі неперсоніфікованих та зашифрованих даних.

Дізнатись більше про продукт, його можливості та замовити можна за посиланням.

 

Довідка про Київстар:

Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій мобільного зв’язку за кількістю абонентів, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G. За дослідженнями міжнародної компанії Ookla за 2018 рік у мережі Київстар середня швидкість мобільної передачі даних є найвищою по Україні. Послугами Київстар користується близько 26,2 млн абонентів.

Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.