м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар пропонує нові тарифи для корпоративних абонентів

   08.04.2016

   8 квітня національний телеком-оператор Київстар представляє нові тарифи для В2В-сегменту: ще більше мегабайтів інтернету, дзвінків, безлімітний доступ до соцмереж та месенджерів, а крім того — музика та відео без плати за використаний трафік.

   У лінійці нових тарифів від лідера телекомунікаційного ринку — Київстар — з`явилося сім тарифних планів. Чотири для співробітників — від 3G Business 60 до 3G Business 300, і три для керівників — 3G Business VIP, 3G Business VIP extra, 3G Business VIP premium.

   Із сімома новими тарифами Київстар створює найзручнішу лінійку для корпоративних абонентів. Раніше для вирішення робочих питань застосовувалися в основному «голос» та SMS-повідомлення, але останні тенденції свідчать про зростаючу популярність месенджерів та соціальних мереж. Саме тому Київстар як найбільший оператор для В2В-сегмента, пропонує корпоративним абонентам пакети, в яких є від 1000 Мб до 30 000 Мб. Цього вистачить для рішення різноманітних бізнес-завдань. А для розваг у новій пропозиції найбільш інноваційного українського телеком-оператора є нульовий трафік на низку сервісів.

   Тепер і корпоративні клієнти зможуть скористатися найбільш популярними месенджерами (WhatsApp, Viber, Facebook Messenger), посидіти в соцмережах, послухати музику, подивитися фільми та ТБ онлайн за допомогою стрімінгових сервісів, не замислюючись про витрачені мегабайти. Трафік для партнерських додатків безкоштовний. Повний перелік нетарифікованих сервісів можна знайти на офіційному сайті.

   «Київстар — перший оператор в Україні, який пропонує подібні послуги не лише для масового ринку, а й для корпоративних абонентів», — говорить Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку. За його словами, використання мобільних телефонів та смартфонів навіть під час роботи виходить за рамки дзвінків та SMS, тому Київстар готовий передбачити потреби клієнтів, щоб забезпечити їм усі необхідні сервіси для комфортної роботи.

   «Ми орієнтуємося на клієнтів, які поділяють наш інноваційний підхід до роботи і готові інтегрувати нові технології у повсякденні процеси», — пояснює наповнення тарифів Євген Кражан.

   Інформація про нові тарифи вже доступна на сайті kyivstar.ua. Тарифи наведені з урахуванням усіх податків та зборів.