Новини і акції

Київстар проводить акцію для користувачів «Домашнього Інтернету»

21.03.2016

Абоненти тарифних планів «Безлім М», «Безлім L» і «Безлім XL», які вперше підключили послугу «Домашнє ТБ», можуть отримати знижку на послугу перегляду ТБ на другому, третьому та четвертому екрані.

Акція проводиться для клієнтів національного телеком-оператора Київстар, які використовують тарифні плани «Безлім М», «Безлім L» і «Безлім XL» у деяких містах і вперше підключать послугу «Домашнє ТБ». Їм надається знижка на послугу «Додатковий пакет програм». Акція діє з 15.03.2016 по 31.05.2016 року.

При підключенні акційних умов в період проведення акції, вони будуть діяти на постійній основі до повної відмови від послуги «Додатковий пакет програм».

Тарифні плани наведені у гривні з урахуванням ПДВ.

Міста, в яких діє акція

Щомісячна абонплата за користування послугою «Додатковий пакет програм» у період проведення акції, грн

Біла Церква, Білгород-Дністровський, Бориспіль, Боярка, Вишневе, Дніпродзержинськ, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Зугрес, Іллічівськ, Ковель, Коцюбинське, Куп’янськ, Надвірна, Ніжин, Нова Каховка, Нововолинськ, Новоград-Волинський, Орджонікідзе, Первомайськ (Миколаївська обл.), Первомайський (Харківська обл.), Прилуки, Світловодськ, Фастів, Херсон, Хуст, Шостка

39

Київ, Пісочин, Солоницівка, Харків

29