м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар робить ТikTok безлімітним для всіх абонентів

   30.10.2020

   До 30 листопада включно всі абоненти передплати та контракту Київстар отримують безлім на популярну соціальну мережу ТikTok, тобто зможуть користуватися додатком без списання мобільного інтернету не залежно від умов їх тарифу.

   «Кожного дня 1,5 млн наших абонентів користується ТikTok і їх кількість постійно збільшується. Тому на цілий місяць ми вирішили зробити цю соцмережу безлімітною для всіх абонентів, щоб у них не списувалися мегабайти, та вони заощадили свої гроші», – коментує Павло Даніман, директор з маркетингу Київстар.

   Безлім діє як для нових, так і для діючих абонентів Київстар та не потребує жодних налаштувань або додаткових оплат. Щоб стати учасником акції абонентам треба лише:

   • ввести код *262#;
   • мати оплачений пакет послуг згідно з умовами їхнього тарифного плану;
   • та користуватися офіційним додатком на смартфоні.

   Безлім на додаток ТikTok для всіх абонентів Київстар це одна з активностей в рамках договору про співпрацю між мобільним оператором та компанією «TikTok Pte. Ltd». Раніше Київстар зробив соцмережу безлімітною у деяких тарифних планах. Також компанії домовилися про співпрацю у реалізації спільних маркетингових активностей, зокрема під час запуску нових продуктів або рішень для їх користувачів в Україні.

   Нагадаємо, що серед решти додатків, за які не списуються мегабайти у тарифах Київстар: Instagram, Facebook та інші соціальні мережі й месенджери, YouTube та YouTube Music, Spotify та інші музичні й відео стрімінгові сервіси, популярні онлайн ігри тощо.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G для 25,8 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар понад 20 років працює в Україні і є компанією номер 1, найдорожчим брендом, найкращим роботодавцем і найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.