м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар розпочав продаж хмарного сервісу Office 365

   02.11.2016
   З 1-го листопада корпоративні клієнти зможуть швидко і зручно оформити у оператора Київстар доступ до ліцензій на хмарне програмне забезпечення компанії Microsoft — Office 365.

   Office 365 — це бізнес-пакет сервісів онлайн, єдине рішення для бізнесу, як для невеликих компаній, так і великих корпорацій.

   Абоненти Київстар які передплатили Office 365, отримають ряд додаткових переваг:

   • при оформленні доступу до ліцензій протягом 3-х місяців надається додатковий нетарифікований 3G трафік, а після закінчення цього періоду — трафік 3G буде надаватися з дисконтом;
   • можлива помісячна оплата, завдяки чому немає необхідності у великих разових платежах;
   • в рамках єдиного рахунку можливість оплати всіх сервісів, які компанія Київстар пропонує бізнес-клієнтам (Office 365, послуги мобільного та фіксованого зв'язку, цифрової телефонії SIP-телефонії, віртуальної АТС та інших сервісів компанії).

   «Київстар — інноваційна компанія, яка забезпечує бізнес-абонентам кращі рішення для бізнесу. Саме тому ми пропонуємо клієнтам хмарний сервіс від Microsoft. Більше того, для нас дуже важливо, щоб користувач завжди міг отримати якісну допомогу і супровід, тому ми впровадили цілодобову гарячу лінію для клієнтів», — каже Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку.

   «Хмарне рішення Office 365 допомагає ефективно і повноцінно працювати онлайн в будь-який зручний час та за межами офісу. Згідно з отриманим раніше статусом Microsoft Cloud Solution Provider і наявною технологічною експертизою, фахівці Київстар пропонують інтегрувати хмарний сервіс, виходячи з потреб клієнта, надаючи при цьому всю необхідну підтримку», — каже Надія Васильєва, генеральний директор «Майкрософт Україна».

   Ознайомитися з можливостями популярного хмарного сервісу Office 365, а також дізнатися про переваги оформлення доступу до ліцензій в компанії Київстар можна за посиланням: office365.kyivstar.ua

   Довідка про Київстар

   Київстар — український оператор телекомунікацій, надає послуги зв'язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються 25,4 млн клієнтів мобільного зв'язку і близько 800 тис. клієнтів фіксованого інтернету.

   Акціонери Київстар — міжнародна група VimpelCom Ltd. (офіс у Нідерландах), акції якої знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

   Київстар понад 19 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків та одним з найкращих роботодавців, а також соціально відповідальною компанією.

   За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.