м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар розпочинає четвертий набір до Big Data School

   02.10.2019

   Київстар оголошує про старт набору до четвертої Big Data School. Прийом заявок на безкоштовне навчання новітнім технологіям з аналізу великих даних та машинного навчання триватиме з 2 по 29 жовтня 2019 року включно.

   Для того, щоб стати студентом школи, необхідно пройти реєстрацію та надіслати мотиваційний лист. Саме на його основі організатори оберуть кандидатів, які виконуватимуть тестове завдання онлайн. Після успішного проходження усіх етапів попереднього відбору, потенційних студентів школи запросять на особисту співбесіду із організаторами школи. У фіналі лише 30 кандидатів зможуть приєднатися до навчання.

   Курс Big Data School триватиме з 15 по 24 листопада 2019 року, а кращі студенти отримають запрошення долучитися до команди Київстар. Варто зазначити, що минулого року до школи подали 2 тисячі заявок, а на одне місце навчання претендувало 66 учнів.

   Реєстрація: http://bigdata.kyivstar.ua/school/

   «Одним із пріоритетних напрямів бізнесу Київстар є створення аналітичних продуктів для наших корпоративних клієнтів. Це можливо завдяки впровадженню нових технологій з обробки великих даних. У сучасному світі об’єми інформації стрімко збільшуються, саме тому наявність експертів у цій галузі є важливим фактором успіху. Головне завдання Big Data School – розвивати молоді таланти у сфері дата сайенс і ринок України в цілому», –  зазначив Андрій Желєзняк, директор з аналітичних продуктів та сервісів Київстар.

   Ментори проєкту покажуть успішні приклади використання Big Data у бізнесі та телеком-галузі зокрема, навчать студентів роботі з інструментами обробки та агрегації великих даних та відпрацюють застосування навичок машинного навчання на практиці.

   По завершенню навчання студенти підготують курсовий проєкт під кураторством топ-менеджерів Київстару.  Для його реалізації вони отримають реальну бізнес-задачу і матимуть  доступ до бази  неперсоніфікованих та агрегованих даних. Навчання завершиться складанням іспиту та захистом курсового проекту.

   Нагадаємо, за три роки існування до Big Data School подали понад 4600 заявок, 80 студентів успішно пройшли курс навчання та отримали сертифікати про закінчення школи. 12 найкращих випускників долучилися до команди Big Data-аналітиків Київстар.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій мобільного зв’язку за кількістю абонентів, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G. За дослідженнями міжнародної компанії Ookla за 2018 рік у мережі Київстар середня швидкість мобільної передачі даних є найвищою по Україні. Послугами Київстар користується близько 26,2 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.