м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар розповів студентам про переваги роботи в компанії

   05.05.2016

   Національний телеком-оператор взяв участь у ярмарку вакансій «be Ahead. Весна 2016».

   Молоді спеціалісти та студенти під час проведення виставки дізналися більше про Київстар та відкриті вакансії, познайомилися із програмами діючих стажувань.

   Лідер телеком-ринку шукав на ярмарку digital- і технічних спеціалістів, співробітників у відділ продажів і контакт-центр. Останній варіант — чудовий старт кар’єри не лише для студентів технічних ВНЗ, а й для тих, хто навчається в інших вищих закладах, незалежно від обраної спеціальності.

   Мета Київстар — залучити молодих спеціалістів, які зможуть запропонувати нові, свіжі ідеї, а натомість отримають професійний досвід і кар’єрне зростання.

   У Київстар працює близько 4 000 професіоналів по всій Україні. В компанії створена система безперервного навчання та підвищення кваліфікації, заохочення і захисту інтересів співробітників. Щороку приблизно половина з них підвищує кваліфікацію на курсах і тренінгах, організованих компанією і 40% — працюють за гнучким графіком.

   «Кваліфіковані кадри — головне багатство кожної організації. Ось чому великі та успішні компанії зацікавлені в пошуку молодих перспективних спеціалістів. Це та „свіжа кров“, яка дозволяє продукувати нові ідеї, опановувати нові бізнес-практики. Ярмарок вакансій — чудовий спосіб знайти молодих професіоналів, які можуть стати ключовими співробітниками компанії», — говорить Оксана Олійник, директор з персоналу та розвитку організації Київстар.

   Минулого року стартувала освітня програма «Make Your Mark» («Зроби свій внесок») для допомоги талановитій молоді, що демонструє успіхи в точних науках. За підтримки Київстар уже відбулися 3 літні школи та 17 учнівських олімпіад, серед яких 5 міжнародних. У цих заходах взяли участь понад 3,5 тис. українських школярів. Наразі за підтримки Київстар триває інтенсивна підготовка до наступних міжнародних олімпіад: Європейської математичної олімпіади для дівчат 2016 року та 57-ї Міжнародної олімпіади з математики, яка відбудеться у Гонконгу в липні.

   Довідка про загальнонаціональну соціально-освітню ініціативу «Зроби свій внесок» («Make Your Mark»)

   «Зроби свій внесок» — загальнонаціональна соціально-освітня ініціатива компанії «Київстар» у рамках глобальної програми «Make Your Mark», яка реалізується міжнародною групою VimpelCom. Проект орієнтований на підтримку талановитих школярів, студентів-програмістів, стартаперів і молодих підприємців. Ініціатива передбачає підтримку українських школярів, які показують найкращі результати у точних дисциплінах — природничих науках, технологіях, включаючи інформаційні, інженерії, робототехніці та математиці.

   У 2015 році в рамках ініціативи «Зроби свій внесок» Київстар підтримав змагання програмістів OCPC-2015 та Всеукраїнську учнівську математичну олімпіаду. За сприяння компанії національна команда гідно представила Україну на міжнародних олімпіадах — Romanian Master in Mathematics та European Girls’ Mathematical Olympiad, а на Міжнародній математичній олімпіаді у Таїланді показала найкращий у Європі результат. Працюючи на перспективу, національний телеком-оператор Київстар підтримав проведення Всеукраїнської літньої школи, у якій взяли участь 163 юних математики із різних регіонів України.

   Також Київстар організовує серію зустрічей із лідерами суспільної думки в галузі економіки та соціальних дисциплін на базі Kyivstar Business Hub. Цей проект має на меті розвиток духу підприємництва та технологічних навичок у молоді. З-поміж іншого, ініціатива «Зроби свій внесок» орієнтована на стимулювання створення та розвитку молодими людьми соціально-значущих програмних продуктів, які побудовані на мобільних технологіях. На сьогодні гостями цих заходів стали вже понад 3 000 молодих підприємців.